با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۱۰۰ ایده ناب برای آموزگاران

دانلود و خرید کتاب ۱۰۰ ایده ناب برای آموزگاران

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۱۰۰ ایده ناب برای آموزگاران  نوشته  راشل اور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ۱۰۰ ایده ناب برای آموزگاران

کتاب ۱۰۰ ایده ناب برای آموزگاران نوشته راشل اور یکی از کتاب‌های مفید در حوزه آموزش است که معلمان کمک می‌کند با دیدی بازتر و نگاهی دقیق‌تر به سراغ آموزش بروند. 

درباره کتاب ۱۰۰ ایده ناب برای آموزگاران

تمایز، غالباً یک مسئله بسیار بحث‌برانگیز است، برخی معتقدند که تمایز کلید پاسخ به نیازهای مختلف یادگیری دانش‌آموزان است و برخی دیگر بر این باورند که تمایز، یادگیری را محدود می‌کند. تمایز، به معنی شناخت دقیق نیازهای دانش‌آموزان و ایجاد محیطی ایده‌ال برای یادگیری آنها است، درواقع، معلمان بدون محدود کردن خود به سرفصل‌های آموزشی، برنامۀ درسی خود را منطبق بر نیازهای یادگیری دانش‌آموزان تنظیم می‌کنند. دانش‌آموزان با سرعت‌های متفاوت پیشرفت می‌کنند. تمایز به معلمان کمک می‌کند تا دانش‌آموزان را به خوبی بشناسند. 

کتاب ۱۰۰ ایده ناب برای آموزگاران مجموعهای از روش‌های متنوع برای سازماندهی و ایجاد تمایز است، همچنین شامل نکات مفیدی برای چگونگی ساختار‌بندی یادگیری و چگونگی استفاده از نتایج کار برای پیشرفت بیشتر دانش‌آموزان است. نویسندۀ کتاب معتقد است، تمایز، یادگیری را جذاب، توانمند، محققانه، کاوشگرانه، بی پایان و نامحدود می‌سازد و صرفاً به برنامه‌ریزی فعالیت‌های مختلف نمی‌پردازد، بلکه بر رویکردهای متفاوت یادگیری تمرکز دارد.

خواندن کتاب ۱۰۰ ایده ناب برای آموزگاران را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام معلمان و فعالان حوزه آموزش پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۴۹-۲۸-۵
تعداد صفحات۲۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۴۹-۲۸-۵

تجربه بهتر در اپلیکیشن