مری، معده، خونریزی حاد گوارشی، اصول آماده سازی قبل عمل (۲۰۲۰)

دانلود و خرید کتاب مری، معده، خونریزی حاد گوارشی، اصول آماده سازی قبل عمل (۲۰۲۰)

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مری، معده، خونریزی حاد گوارشی، اصول آماده سازی قبل عمل (۲۰۲۰)  نوشته  عادل زینال‌پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب مری، معده، خونریزی حاد گوارشی، اصول آماده سازی قبل عمل (۲۰۲۰)

کتاب مری، معده، خونریزی حاد گوارشی، اصول آماده سازی قبل عمل (۲۰۲۰) نوشته دکتر عادل زینال‌پور و حسین نگهبان مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس مری، معده، خونریزی حاد گوارشی، اصول آماده سازی قبل عمل (۲۰۲۰) است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب مری، معده، خونریزی حاد گوارشی، اصول آماده سازی قبل عمل (۲۰۲۰) شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب مری، معده، خونریزی حاد گوارشی، اصول آماده سازی قبل عمل(۲۰۲۰)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب مری، معده، خونریزی حاد گوارشی، اصول آماده سازی قبل عمل (۲۰۲۰) با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب مری، معده، خونریزی حاد گوارشی، اصول آماده سازی قبل عمل (۲۰۲۰) مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب مری، معده، خونریزی حاد گوارشی، اصول آماده سازی قبل عمل (۲۰۲۰) را به چه کسانی پیشنهاد می‌‌کنیم

مطالعه کتاب مری، معده، خونریزی حاد گوارشی، اصول آماده سازی قبل عمل (۲۰۲۰) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۴۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۷۹۹-۹۲-۷
تعداد صفحات۴۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۴۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۷۹۹-۹۲-۷