دانلود کتاب شنود تجربه نزدیک به مرگ pdf + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب شنود اثر گروه نویسندگان

کتاب شنود

دسته‌بندی:
امتیاز:
۴.۵از ۱۳۸۵ رأیخواندن نظرات
۴٫۵
(۱۳۸۵)
خواندن نظرات

معرفی کتاب شنود

کتاب شنود؛ تجربه‌ نزدیک به مرگ، رمانی خواندنی از گروه فرهنگی انتشارات شهید هادی است. در این کتاب خاطرات یکی از مسئولین امنیتی را می‌خوانیم که از مرگ بازگشته است. 

این کتاب داستان و تجربه نزدیک به مرگ را بازگو می‌کند. تجربه‌ عجیبی از دنیای پس از مرگ که با آموزه‌های دیانت اسلام منطبق است و می‌تواند برای اهل ایمان راهگشا باشد. جسم او ده روزی را در بیمارستان و در بدترین فشارها گذراند و به تایید پزشکان در کما بود. اما روحش به گشت و گذار در عالم پرداخت و حقایق بسیاری را به چشم دید. حقایقی که با گفته‌های علمای ربانی درباره معاد و زندگی پس از مرگ نیز مطابقت دارد.   

کتاب شنود را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر دوست دارید حقایق جالبی را درباره دنیا و زندگی پس از مرگ بدانید، کتاب شنود انتخاب خوبی برای شما است. 

بخشی از کتاب شنود

سال‌ها قبل، وقتی در دوره آموزشی مشغول غواصی بودم، در چند متر زير آب گير كردم و نزديك بود غرق شوم. آن لحظات وقتی به سطح آب نگاه می‌كردم، خورشيد را مانند يك گوی نورانی بر سطح آب می‌ديدم كه هر لحظه آرزو داشتم به آن نزديك شوم. آنجا مسير نور خورشيد را شبيه يک دالان نورانی به سمت بالا مي‌ديدم. حالا پس از سال‌ها كه از آن روز می‌گذشت، يكبار ديگر همان اتفاق افتاد! تمام دنيا سياه شد. فقط بالای سرم را می‌ديدم که يک نقطه بسيار روشن می‌درخشيد.

سينه‌ام سنگين بود. توجه من از آن نقطه نورانی به پايين پايم در همان اتاق کوچک جلب شد. يكباره ديدم پيرمردی بسيار نورانی و مهربان كه نمی‌توانم زيبايی چهره و محبتش را وصف كنم، با فاصله کمی روی سينه‌ام نشسته! با مهربانی به من لبخند زد و گفت: می‌خواهی با من بيايی؟ آمده‌ام جان تو را بگيرم، آماده هستی؟

من كه وحشت تمام وجودم را گرفته بود، مات و مبهوت نگاهش كردم. مثل نگاه ملتمسانه يک دانش آموز در سر جلسه امتحان، وقتی امتحان تمام شده و او هيچ جوابی ننوشته نگاهش کردم.

به خودم قوت قلب دادم و گفتم: بد نيست همراهش بروم. من که در زندگی خيلی کارهای مهم و خوب کرده‌ام و آدم خيلی خوبی بودم. برای همين دستانم را به سمت حضرت عزرائيل بلند کردم تا مرا همراهش ببرد. خيلی خيالم از خودم راحت بود. به خودم اعتماد داشتم و مطمئن بودم به بهشت خواهم رفت!

بدنی شبيه من روی تخت بيمارستان بود و خودم در مقابل پيرمرد! 

نظرات کاربران

𝐑𝐄𝐙𝐀
۱۳۹۹/۰۹/۲۹

خیلییییی منتظرش بودم دم طاقچه گرم کتاب محشریه و خواندنی خیلی کتاب خوب و انسان سازی هست واقعا دم طاقچه گرم و ممنون از قرار دادن این کتاب

fa
۱۳۹۹/۱۰/۰۳

کتاب که عالی بود ، خدا کمک کنه درس عبرت بگیریم بلکه آدم‌ شیم

sajede
۱۳۹۹/۱۰/۰۳

خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم به طاقچه اضافه شده خوندن این کتاب رو عین سه دقیقه در قیامت به همه مردم جهان توصیه میکنم تفکر عمیق بعد از خوندن این کتاب خیلی لازمه و به نظرم "یه جاهایی فقط ترس ازدنیای بعد

- بیشتر
Seyed_hadi62
۱۳۹۹/۱۰/۰۵

از اول تا آخر کتاب در حال گریه کردن بودم، عالی بود،این کتاب رو از دست ندهید.

fateme
۱۳۹۹/۰۹/۲۹

توصیه میکنم حتما این کتاب رو بخونین، خیلی عالیههههه،ممنون از طاقچه واسه کتابای خوب و مفیدشون

فاطمه
۱۳۹۹/۱۰/۱۲

من کتاب سه دقیقه در قیامت رو هم قبل از این کتاب خونده بودم.بعد خوندن اون کتاب تا مدتها غمگین و پریشون بودم.اما متوجه شدم خداوند اون کتاب رو بخاطر فهماندن مساله ای سر راهم قرار داده بود.این کتاب هم

- بیشتر
کاربر ۲۵۳۱۶۴۸
۱۳۹۹/۱۰/۰۶

کتاب بسیار تاثیر گذاری بود ومرا وادار به این کرد که اگر به واجبات عمل کنم اگر دنیای دیگری باشد که نتیجه کارهایم را خواهم دید اگر هم نباشد من هیچ ضرر ی هم نخواهم کرد بلکه خودم دراین دنیا

- بیشتر
رائد
۱۳۹۹/۱۰/۱۳

اگه عاقبت خودتون براتون مهمه حتما خوندن این کتاب رو توصیه میکنم.

javad
۱۳۹۹/۱۰/۱۰

تجربه ای نزدیک به مرگ با کمی تفاوت نسبت به تجربه‌های دیگه و خارج شدن روح فرد و آزادانه گشتن در این دنیا و پرده برداشتن از حقایقی که بُعد جسمانی انسان قادر به فهمیدن آن ها نیست. انسان با خوندن

- بیشتر
کاربر ۲۱۴۳۱۸۳
۱۳۹۹/۱۰/۱۴

خیلی کتاب خوبی بود.خیلی...بخونید که پر از لطفه ....شبیه کتاب سه دقیقه در قیامت...طاقچه من ب لطف شما کتابای زیادی خوندم🌷😀😊

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۸۸۵)
دیگر یقین من کامل شده بود که هیچ چیزی در این عالم به اندازه قدم برداشتن در مسیر رضای خدا باارزش نیست.
zahra sadat
کربلا منبع عظیم نور و پاکی بود که تمام نورها در تمام نقاط عالم به آن متصل بود. کربلا عامل نورانیت تمام زمین بود
zahra sadat
من می‌دیدم که برخی کارهای الهی‌ام، چقدر در حل مشکلات دنیایی‌ام تأثیر داشت و حسرت می‌خوردم که چرا تمام کارهایم، حتی ساده‌ترین کارهای زندگی روزمره را با نیت الهی انجام نداده‌ام.
zahra
اگر شیعیان و مسلمین، مانند همان روزها، خالصانه از خداوند کمک می‌خواستند، دیگر در خاورمیانه نه اسرائیلی باقی مانده بود، نه دولت‌های وهابی وابسته به آمریکا و غرب.
علی
اصلاً به هیچ چیز این دنیا نباید دل بست. دنیا جایی برای دل بستن ندارد. آخرت ابدی و پایدار است. اینجا را تا چشم بر هم می‌زنی باید بروی.
KᎯℳℽᎯℛ
بیشتر ما می‌گوییم: باید با دیگران همان گونه رفتار کنیم که می‌خواهیم آن‌ها با ما رفتار کنند... ولی واقعیت این است که آن‌طور که ما با دیگران رفتار می‌کنیم، در حقیقت با خود رفتار می‌کنیم.
متینه
آنچه درک کردم این بود که من هرگز فانی نیستم و از ازل وجود داشته‌ام و تا ابد وجود خواهم داشت و محال است که نابود شوم
s.latifi
آنجا می‌دیدم که تمام قدرت دست خداست. اگر من نیت الهی خودم را حفظ می‌کردم، خداوند هم اگر به صلاح من بود،‌ از خزانه غیبی خودش، مشکل مرا برطرف می‌کرد.
zahra sadat
خود ما هستیم که همه چیز را می‌بینیم و خودمان قاضی هستیم. اینکه به نماز و روزه گرفتن و انجام واجبات، دلمان را خوش کنیم خیلی خوش‌خیالی است. این‌ها ابزار سفر است، ابزاری برای رسیدن به مقصد. حالا به مقصد که رسیدیم باید به خداوند عرض کنیم که چه کردیم و برای رضای خدا چه آوردیم؟
متینه
اگر مطیع فرمان خداوند شویم، خدا آنچه نادیدنی است و برای ما اهمیت دارد به ما نشان خواهد داد. حتی چیزهایی به انسان نشان می‌دهد که به حرکت در مسیر الهی دلگرم شود.
zahra sadat

حجم

۱۰۱٫۲ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۹

تعداد صفحه‌ها

۹۶ صفحه

حجم

۱۰۱٫۲ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۹

تعداد صفحه‌ها

۹۶ صفحه

قیمت:
۱۲,۰۰۰
تومان