دانلود و خرید کتاب زبان بدن دامیز اثر الیزابت کونکه | انتشارات آوند دانش | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.

معرفی کتاب زبان بدن دامیز

کتاب زبان بدن دامیز اثر الیزابت کونکه یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز که آموزش‌هایی را درباره زبان بدن به علاقه‌مندان می‌دهد.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کتاب زبان بدن دامیز به شما کمک می‌کند تا زبان بدن را یاد بگیرید و از تمام بدن خود برای پیام‌رسانی صحیح و برقراری روابطی مطمئن و تأثیرگذار استفاده کنید.

خواندن کتاب زبان بدن دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان روان‌شناسی و آشنایی با زبان بدن.

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های انتشارات آوند دانش

مشاهده همه

نظرات کاربران

احمدی بنی
۱۴۰۲/۰۶/۲۶

اصلا بنظر من یکی از ملزوماته که توی طیف مطالعاتی هر فردی، حتما body language هم باشه ... (کسی که وقت میذاره برای کتاب، روی کتابی که هم وقت بذاره برای خودش (بعدا) مطمئنا کسانی که میدانند یکی نیستند با

- بیشتر
hengameh75
۱۴۰۱/۰۹/۱۵

کتاب خوبیه کمک میکنه معنی حرکت های اطرافیانو بفهمی و بهتر و درست ارتباط برقرار کنی

کاربر 7248077
۱۴۰۲/۰۶/۳۱

این مجموعه کتابها چرا تنظیمات فونت نداره خواندنشان بدون تنظیمات نوشتاری بسیار خطته کننده است

کاربر ۵۲۲۹۵۷۷
۱۴۰۲/۰۶/۲۷

محتوای کتاب خوبه ولی امکان رنگی کردن متون وجود نداره وکلمات ریز هستند و زوم کنی برای خوندن مطالب اذیت میشی و مدام باید با دستت کلمات را جابه جاکنی که این جوری از مطالعه نمیشه لذت کافی برد

بہــــار
۱۴۰۱/۰۱/۱۳

جالب بود

h.matin
۱۴۰۱/۰۱/۱۳

جالبه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است