با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اصول،  مبانی و فلسفه ورزش

دانلود و خرید کتاب اصول، مبانی و فلسفه ورزش

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اصول، مبانی و فلسفه ورزش  نوشته  مسعود نادریان جهرمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اصول، مبانی و فلسفه ورزش

کتاب اصول، مبانی و فلسفه ورزش نوشته مسعود نادریان جهرمی یکی از کتاب تخصصی انتشارات دانشگاه اصفهان برای تدریس در رشته تربیت‌بدنی این دانشگاه است.

انتشارات دانشگاه اصفهان از سال ۱۳۳۳ شمسی شروع به کار نموده است ولی فعالیت رسمی خودرا از سال ۱۳۴۷ آغاز کرده است. فعالیت‌های عمده انتشارات دانشگاه اصفهان درحوزه کتاب عبارت است از تالیف و ترجمه ونشر کتاب‌های علمی و درسی برای رشته‌هایی که در دانشگاه تدریس می‌شود، نخستین کتاب از انتشارات دانشگاه اصفهان در سال ۱۳۳۸ هجری شمسی انتشار یافته است و از آن سال تاکنون بیش ۷۳۰عنوان کتاب به چاپ رسیده است.

در حوزه نشریات نیز دانشگاه اصفهان رتبه چهارم تعداد نشریات علمی پژوهشی را در کشور داراست و در حال حاضر بیش از ۴۰ نشریه فعال در این حوزه منتشر می‌شود.

کتاب تخصصی اصول، مبانی و فلسفه ورزش یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است. 

مطالب این کتاب در دو بخش تنظیم شده است. مطالب بخش نخست در خصوص اصول و مبانی ورزش به تشریح واژه های کلیدی و به کار گیری مبانی علوم مختلف در ورزش پرداخته و بخش دوم به چرایی انتخاب برنامه های ورزشی و ارائه پاسخ‌های مستدل اختصاص دارد. در تدوین محتوای کتاب به نیازهای فعلی جامعه ورزش توجه ویژه شده است.

 مطالعه این کتاب به دانشجویان، مربیان، داوران و مدیران ورزشی توصیه می‌شود.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۹/۱۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۶۵۸-۹۹-۶
تعداد صفحات۲۳۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۹/۱۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۶۵۸-۹۹-۶