با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب ایران دوستت دارم اثر مهری ماهوتی

دانلود و خرید کتاب ایران دوستت دارم

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ایران دوستت دارم  نوشته  مهری ماهوتی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ایران دوستت دارم

کتاب ایران دوستت دارم مجموعه اشعار مهری ماهوتی برای کودکان است. این شعرها عشق و علاقه به وطن را در وجود کودکان نهادینه می‌کنند. سولماز جوشقانی برای این اثر تصویرگری کرده است.

درباره کتاب ایران دوستت دارم

 کتاب ایران دوستت دارم مجموعه‌ای از زیباترین اشعار مهری ماهوتی برای کودکان است. او در شعرهای این کتاب از عشق و علاقه‌اش به ایران نوشته است و زیبایی‌های خاص آن را به تصویر کشیده است. زیبایی‌هایی مثل کوه دماوند، چهار فصل ایران و دریاهای آن و ...

کتاب ایران دوستت دارم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

شعرهای این کتاب برای کودکان دوست‌داشتنی و جذاب است. 

درباره مهری ماهوتی

مهری ماهوتی ۲۶ فروردین ۱۳۴۰ در بابل به دنیا آمد. دوره راهنمایی و دبیرستان را در بابل خواند و برای ادامه تحصیل به تهران آمد. او ابتدا به تحصیل در رشته بانکداری مشغول شد اما کمی بعد آن را رها کرد و مشغول کار در مطبوعات شد. اولین قصه‌هایش برای بچه‌ها را در مجله کیهان بچه‌ها منتشر کرد و اولین کتابش به نام «مثل خورشید» در سال ۱۳۷۲به چاپ رسید. او جوایز زیادی از جمله عنوان کتاب برگزیده و شایسته تقدیر را در جشنواره‌های مختلف از آن خود کرده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۸/۰۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۲-۰۲۴۲-۴
تعداد صفحات۲۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۸/۰۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۲-۰۲۴۲-۴