با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب دختری توی قاب اثر فهیمه احمدی

دانلود و خرید کتاب دختری توی قاب

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دختری توی قاب  نوشته  فهیمه احمدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دختری توی قاب

کتاب دختری توی قاب مجموعه داستان‌های زیبای فهیمه احمدی برای کودکان و نوجوانان است. تصویرگری این کتاب بر عهده نرگس محمدی بوده است. 

درباره کتاب دختری توی قاب

دختری توی قاب، داستانی کوتاه و زیبا از فهیمه احمدی است. این داستان درباره دخترکی است که همراه با مادربزرگش زندگی میکند. او در کودکی پدر و مادرش را در یک تصادف از دست داده است و مادر بزرگش فکر می‌کند این تصادف به خاطر بدقدم بودن نوه‌اش بوده است...

کتاب دختری توی قاب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

نوجوانان از خواندن کتاب دختری توی قاب لذت می‌برند. اگر به دنبال داستان کوتاه با حال و هوای متفاوت می‌گردید این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم. 

بخشی از کتاب دختری توی قاب

جلو آينه مقنعه‌ام را از سرم مي‌کشم بيرون و موهاي بالاي سرم كه گره خورده‌اند به هم، مثل كوه مي‌آيند بالا. از قيافه‌ام خنده‌ام مي‌گيرد. موهاي بالاي سرم را مرتب مي‌كنم. كش سرم را باز مي‌كنم و موهايم مي ريزد روي شانه‌هايم. نور مهتابي روي موج‌هايش مي‌رقصد و از قيافة خودم كه مثل ماه مي‌ماند، خوشم مي‌آيد. يعني به نظر عزيزجون هم من مثل ماه هستم؟ حتما نه، عزيزجون اصلا ً مرا دوست ندارد. اصلا از ريخت و قيافة من خوشش نمی‌آيد.

من خودم اين را مي‌دانم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۵ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۸/۱۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۲-۰۲۷۳-۸
تعداد صفحات۶۵صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۸/۱۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۲-۰۲۷۳-۸