با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب رهایی از زندان ذهن اثر موسی زمان‌زاده‌دربان

دانلود و خرید کتاب رهایی از زندان ذهن

آرامش ذهن در گرو روابط درست

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رهایی از زندان ذهن  نوشته  موسی زمان‌زاده‌دربان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب رهایی از زندان ذهن

کتاب رهایی از زندان ذهن نوشته موسی زمان‌زاده دربان و محمد جولایی تهرانی، به شما نکاتی را جهت بهره‌ور‌ی بیشتر از هوش و ذهن‌تان را می‌آموزد و سخنانی را از زبان افراد با هوش بیان می‌کند.

درباره کتاب رهایی از زندان ذهن

تلقی ما از هر چیز و عکس العمل مان در رابطه با هر اتفاق به ذهن ما بر می گردد، هر چقدر ذهن آرامتر باشد برخوردها و ارتباطات افراد تعادل خود را بیشتر نشان می دهند، از آنجایی که انسان ذاتا پرخاشگر و متجاوز نیست و ذهنش ماهیتا آرام و روشن است لذا بیشتر به دنبال فرح و شادی است، اما بهترین حالتی که افراد می توانند نسبت به یکدیگر داشته باشند این است که با برخوردها و حرف های مثبت به یکدیگر عزت نفس را در خود و دیگران بالا ببرد، این نوع برخورد در جامعه جذابیت خاصی دارد و پر جاذبه بودن فرد را نیز بیش از بیش نشان خواهد داد، تمرکز نمودن روی خصلت های خوب می تواند آرامش وشادی را نه تنها به ذهن فرد، بلکه به محیط نیز برگرداند. این کتاب شما را رها  می‌کند.

خواندن کتاب رهایی از زندان ذهن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال رهایی از زندان ذهن و آرامش هستند پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب رهایی از زندان ذهن

باتلاق را بخشکانید

هر کسی دوست دارد که خوشبخت و موفق باشد هر کسی دلش می‌خواهد که لذت، خشنودی، خوشبختی، روابط خوب و آرامش فکری را تجربه کند، پس چرا برخی از مردم به دست خود، زندگی‌شان را بر باد فنا می‌دهند؟

تقریبا در هر مورد، همان‌طور که گفتیم، عدم خوشبختی و رضایت از خود، می‌تواند به دلیل عواطف منفی پنهان در گوشه‌ای از مغز باشد که باعث ایجاد موانعی در مسیر زندگی‌مان می‌شوند.

به واسطهٔ اعتقادهای مخرب و عدم وجود عشق کافی در دوران کودکی، ممکن است که بچه‌ها از همان دوران طفولیت، عواطف منفی را در ذهن‌شان پرورش دهند. وقتی که بزرگ‌تر می‌شوند، این عواطف در دوران بزرگسالی نیز می‌تواند شدت بیش‌تری یابد و سبب پیدایش انواع دیگری از عواطف منفی گردد.

قورباغه را ببوس، برایان تریسی، فرزام حبیبی اصفهانی /  

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۰۶
شابک۹۷۸۶۲۲۷۴۶۷۳۰۷
تعداد صفحات۴۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۰۶
شابک۹۷۸۶۲۲۷۴۶۷۳۰۷