با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نجوای فرشتگان: پرتوی از آفتاب عصمت مطلقه‌ی الهی، فاطمه‌ی زهرا علیهاالسلام

دانلود و خرید کتاب نجوای فرشتگان: پرتوی از آفتاب عصمت مطلقه‌ی الهی، فاطمه‌ی زهرا علیهاالسلام

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نجوای فرشتگان: پرتوی از آفتاب عصمت مطلقه‌ی الهی، فاطمه‌ی زهرا علیهاالسلام  نوشته  سید حمید  موسوی گرمارودی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب نجوای فرشتگان: پرتوی از آفتاب عصمت مطلقه‌ی الهی، فاطمه‌ی زهرا علیهاالسلام

سید حمید موسوی گرمارودی( -۱۳۵۶) شاعر است. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: «ابن عباس می‌گوید: پیامبر گرامی پروردگار صلی‌الله‌علیه‌و‌آله فرمود: فاطمه عضوی از من است. مرا آزرده می‌رسازد هر آنچه او را آزرده ساخته و شادم می‌سازد آن‌چه او را شادمان کند. همانا خدای تبارک وتعالی از خشم فاطمه خشمگین و از خشنودی او خشنود می‌گردد». ای فاطمه علیهاالسلام، ای بانوی بانوان، تو معیار ما برای شناختن هر حق و باطلی هستی. هر کار و کرداری که تو را خشنود سازد به یقین فرمان و خواسته‌ی پروردگار در انجام آن است و می‌دانم که هر رفتار و گفتاری که تو را آزرده ساخته و خشمگین نماید، پروردگارم را به خشم آورده است. اینک دست تمنّا به سوی تو گشوده‌ایم تا ما را نیز در زمره‌ی دوستان و پیروان خویش شفاعت فرمایی! خدایا! ما به خاطر خشنودی دختر پیامبرت صلی‌الله‌علیه‌و‌آله از دشمنانش بیزاری می‌جوییم.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
S
۱۳۹۵/۱۰/۰۸

امام صادق علیه السلام میفرماید که پیامبر صلی الله فرمودند: من در میان شما دو امر باقی میگذارم اگر آن دو را بگیرید و پیروی کنید هرگز گمراه نخواهید شد.نخست کتاب خدای متعال و دیگری اهل بیتم که خاندان من هستند

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۲/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۷-۶۴۲-۲‬
تعداد صفحات۵۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۲/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۷-۶۴۲-۲‬