فلسفه ملال
بدون نظر

دانلود کتاب صوتی فلسفه ملال

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
بدون نظر
بدون نظر
بدون نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی فلسفه ملال

فلسفه ملال اثری از لارس اسوندسن، درباره چیستی و هویت ملال است. ملال چیست؟ ملال همان روزمرگی یا دلزده شدن از یک‌نواختی است یا معنای عمیق‌تر دیگری هم دارد؟ چطور می‌شود از شر ملال خلاص شد؟ اصلا دلیل ملال انسان چیست؟ همه به ملال دچار می‌شوند یا ملال فقط گریبانگیر عده‌ای خاص می‌شود؟

همه این سوالات دغدغه کسانی است که یا دچار ملال شده‌اند یا فلسفه و چیستی و چرایی ملال، دغدغه آن‌ها است. لارس اسوندسن، فیلسوف جوان سوئدی، در کتابش به این سوالات پاسخ می‌دهد.

درباره کتاب صوتی فلسفه ملال

لارس اسوندسن در کتاب صوتی فلسفه ملال به لایه‌های زیرین تمدن معاصر پرداخته است که مصرف‌گرایی و امپریالیسم به شدت سعی در پنهان کردنش دارد و این موضوع، چیزی نیست جز ملال. این روزها هر انسانی یا درگیر ملال است یا بعد از مدتی آن را تجربه خواهد کرد.

آنچه لارنس اسوندسن درباره ملال می‌گوید، همراه با ارجاع‌ها و نقل‌‌قول‌های بسیاری به نویسنده‌ها و مشاهیر دیگر است و از این طریق، اعتبار بیشتری به دلایلش می‌بخشد و فقط با اعلام نظرات خودش، گمان و باور خود را به مخاطب القا نمی‌کند.

شنیدن کتاب صوتی «فلسفه ملال» را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

ملال مرض روزگار معاصر است. یکی از تعاریف ملال از دست دادن معنای زندگی است و هر انسانی می‌تواند در مقطعی از زندگی‌اش دچار ملال شود و روزها را تهی از معنا ببیند. فلسفه ملال برای همه ما خوب است چرا که انسان عصر مدرن هستیم و زندگی‌مان هر لحظه دچار دغدغه و تنش می‌شود.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
دسته بندی