با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب نادی پسرک آلاسکافروش اثر فوزیه کریمی

دانلود و خرید کتاب نادی پسرک آلاسکافروش

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نادی پسرک آلاسکافروش  نوشته  فوزیه کریمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب نادی پسرک آلاسکافروش

کتاب نادی پسرک آلاسکافروش نوشته فوزیه کریمی داستان کودکانی است که با فقر زندگی می‌کنند و در کنار آن سعی می‌کنند تا شرایط زندگی خودشان را با تلاش بهتر و بهتر کنند. 

درباره کتاب نادی پسرک آلاسکافروش

فوزیه کریمی در این کتاب داستان پسرکی را نوشته است که روزهای تابستان مشغول کار بستنی فروختن می‌شود. نادی در تلاش است تا با این کار در هزینه‌های زندگی به خانواده‌اش کمک کند و هزینه زندگی و تحصیلاتش را هم دربیاورد...  

کتاب نادی پسرک آلاسکافروش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کودکان، نوجوانان و دوست داران داستان‌های ایرانی از خواندن این اثر لذت می‌برند. 

بخشی از کتاب نادی پسرک آلاسکافروش

 نادي غروبا خسته و كوفته كه برمي‌گشت، كلمن خالي را همان پايين، گوشه زيرپله مي‌گذاشت و دست مي‌كرد تو جيب شلوارش و پول فروش آلاسكاها را به مادر مي‌داد و مقداري هم براي مايه فردا كنار مي‌گذاشت. مادرش هم يك استكان چاي داغ و تازه‌دم برايش مي‌ريخت، و بعد از نماز مغرب فوري سفره را پهن مي‌كرد، دلش نمي‌آمد نادي بدون شام بخوابد، ولي با اين وجود، هنوز شامش نصف و نيمه نشده بود خوابش مي‌برد و لقمه داخل دهانش باقي مي‌ماند. بعضي شب‌ها، بدون شام مي‌خوابيد! 

 هر روز كه نادي صبح خيلي زود مي‌رفت، هميشه ميان سي، چهل بچه قد و نيم قد ديگر نفر اول صف بود. با آمدن صاحب كارخانه، بچه‌ها هر كدام با جايخي‌هاي چوب پنبه‌اي يا كلمن تو دستشان ميان صف جابجا و سر جاي خود مي‌ايستادند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۱۹
شابک۹۷۸۶۰۰۲۸۹۱۶۹۳
تعداد صفحات۵۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۱۹
شابک۹۷۸۶۰۰۲۸۹۱۶۹۳