با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب مجاهد بصیر اثر راشد جعفرپور کلوری

دانلود و خرید کتاب مجاهد بصیر

سیری در زندگی و مبارزات شهید محمد منتظری

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مجاهد بصیر  نوشته  راشد جعفرپور کلوری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب مجاهد بصیر

مجاهد بصیر سیری در زندگی و مبارزات شهید محمد منتظری به قلم راشد جعفر پور کلوری و از مجموعه دانستنی‌های انقلاب برای جوانان است که در مرکز اسناد انقلاب اسلامی به چاپ رسیده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد منتظری از جمله نوادری بود که تیزبینی و بصیرتش او را به شناخت دقیق جریانات سیاسی ضدانقلاب کشانده بود و صد البته همواره چنین اشخاصی هدفِ بغض، کینه و عداوت منافقان بوده، هستند و خواهند بود و راهی که اهل بصیرت برگزیده‌اند لاجرم به ترور شخصیت و دروغ‌پردازی، توهین، هجو و شایعه‌سازی علیه آنان منتهی خواهد شد که محمد نیز از این قاعده مستثنی نشد.

آنچه پیش روی شما است، تأملی در زندگانی و مبارزات مبارزی خستگی‌ناپذیر و عالمی از تبار اهل عمل، شهید حجت‌الاسلام والمسلمین محمد منتظری است.

 خواندن کتاب مجاهد بصیر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه علاقه‌مندان به سرگذشت‌نامه‌های شخصیت‌های تاثیرگذار تاریخی و اجتماعی را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

 بخشی از کتاب مجاهد بصیر

محمد منتظری در میان شخصیت‌های انقلابی و فعال، روحی بود که هرگز آرام نمی‌گرفت و در هر شرایط لحظه‌ای از تلاش بازنمی‌ایستاد و ممکن نبود فرصتی را حتی به قیمت جانش از دست بدهد. از همان زمان کودکی ویژگی‌های برجسته‌ای داشت که بعدها در عرصه زندگی اجتماعی و سیاسی در وی بارز شد. شیخ محمد، انسانی سخت‌کوش، جدی و اهل استدلال بود. او از وقتی که وارد طلبگی و حوزه شد، همین ویژگی‌ها، استعداد و ذکاوت سرشاری که داشت خیلی سریع پیشرفت کرد. او علاوه بر فراگیری علوم دینی و حوزوی تا آنجا که می‌توانست برای کسب اطلاعات عمومی شناخت مسائل سیاسی و اجتماعی ایران و منطقه و جهان، شناخت دوست و دشمن، جریان‌های انحرافی و وابسته به شرق و غرب و... در حد خود از افراد کم‌نظیر یا بی‌نظیر بود. همچنین او در کسب اطلاعاتی که برای پیشبرد نهضت امام (ره) مفید بود، هیچ فرصتی را از دست نمی‌داد و در کنار فعالیت‌های سیاسی، مطالعات و تحقیقاتی هم در مکاتب اقتصادی و شناخت سازمان‌های جاسوسی و اطلاعاتی داشت.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۷/۱۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۱۹-۶۵۷-۷
تعداد صفحات۳۴۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۷/۱۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۱۹-۶۵۷-۷