با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب جادوی ذهن اثر ژوزف مورفی

دانلود و خرید کتاب جادوی ذهن

چگونه توانایی‌های درونی‌مان را بیدار کنیم؟!

۳٫۳ از ۳ نظر
۳٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جادوی ذهن  نوشته  ژوزف مورفی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب جادوی ذهن

کتاب جادوی ذهن نوشته ژوزف مورفی است که با ترجمه لیلا دژالون منتشر شده است. این کتاب به شما یاد می‌دهد ذهنتان را جدی بگیرید و توانایی‌های درونی آن را بیدار کنیم

درباره کتاب جادوی ذهن

در این کتاب، دکتر ژوزف مورفی روی این نظریه خود توضیح می‌دهد که قدرت‌های نهفتهٔ ذاتی در ناخودآگاه ما می‌تواند زندگی ما را بهبود بخشد. دکتر مورفی با استفاده از ابزارها و نگرش‌هایی که قدرت لایتناهی ذهن ناخودآگاه شما را باز خواهند کرد، مراحل خاصی را برای تقویت ذهن خودآگاه فراهم می‌کند. این که آیا شما می‌خواهید بر یک عادت بد غلبه کنید، موفق‌تر باشید، در خانواده خود به هماهنگی برسید، یا به اهدافی که تا کنون برایتان دست نیافتنی بود برسید، به شما دستورالعمل‌هایی داده می‌شود تا شما را در مسیر درست قرار دهد. 

خواندن کتاب جادوی ذهن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند زندگیشان را تغییر دهند پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب جادوی ذهن

کاپیتان استاد کشتی است؛ دستورات او اطاعت می‌شوند؛ به همین ترتیب، ذهن آگاه شما کاپیتان است، استاد کشتی شما. بدن و همه امور شما کشتی را نشان می‌دهند. ضمیر ناخودآگاه شما دستوراتی را انجام می‌دهد که شما براساس اعتقاد و پیشنهاداتی که به عنوان حقیقت پذیرفته‌اید صادر می‌کنید.

یک مثال ساده دیگر این است: وقتی شما به طور مکرر به مردم می‌گویید، "من قارچ دوست ندارم، " زمانی می‌رسد که برای شما قارچ سرو می‌شود، سوءهاضمه می‌گیرید، زیرا ذهن ناخودآگاه شما به شما می‌گوید، "رئیس قارچ دوست ندارد." این مثالی احتمالاً سرگرم کننده برای شماست. با این حال، نمونه‌ای از رابطهٔ بین ذهن آگاه و ناخودآگاه است.

وقتی زنی می‌گوید: "اگر شب‌ها قهوه بخورم ساعت سه بیدار می‌شوم". هر زمان که قهوه بخورد، ذهن ناخودآگاه به او سقلمه می‌زند هم چنان که می‌گوید: "رئیس می‌خواهد شما امشب بیدار بمانید.

قلب در تمثیل‌های کهن ذهن ناخودآگاه نامیده می‌شد. مصریان می‌دانستند که قلب ذهن ناخودآگاه بود، اما به این نام صدایش نمی‌کردند. کلدانیان و بابلی‌ها آن را با نام‌های مختلف صدا می‌کردند. شما می‌توانید ذهن ناخودآگاه خود را تحت تأثیر قرار دهید و ذهن ناخودآگاه شما آنچه را که رویش تأثیر گذاشته بیان می‌کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Daneshmand
۱۴۰۰/۰۱/۰۸

به من خیلی کمک کرد ممنون

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۱۸
شابک۹۷۸۶۲۲۷۳۹۱۳۰۵
تعداد صفحات۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۱۸
شابک۹۷۸۶۲۲۷۳۹۱۳۰۵