با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب فوت و فن پول‌سازی در فضای مجازی اثر کریس اسمیت

دانلود و خرید کتاب فوت و فن پول‌سازی در فضای مجازی

صفر تا صد تمامی شگردها و ترفندهای پول درآوردن از طریق بازاریابی اینترنتی بر اساس مدل قیفی شکل «رمز تبدیل»

۳٫۰ از ۳ نظر
۳٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فوت و فن پول‌سازی در فضای مجازی  نوشته  کریس اسمیت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فوت و فن پول‌سازی در فضای مجازی

کتاب فوت و فن پول سازی در فضای مجازی نوشته کریس اسمیت، با ترجمه حسین طایفه ایرانی‌فرد منتشر شده است. این کتاب تمام راه‌های پول درآوردن از راه بازاریابی اینترنتی را براساس مدل قیفی‌شکلِ «رمز تبدیل» به شما یاد می‌دهد. همچنین اطلاعات کاملی درباره بازاریابی ویروسی، بازاریابی تلفنی و فروشندگی ارائه می‌دهد.

درباره کتاب فوت و فن پول‌سازی در فضای مجازی

در دنیای امروز و با رشد تکنولوژی کسب‌وکار تغییر کرده است و مردم بیشتر وقتشان را در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی می‌گذرانند. کتاب فوت و فن پول‌سازی در فضای مجازی، در مرحله اول این را یاد می‌دهد که در دنیای امروز افرادی درآمد بیشتری دارند که توجه کافی و لازم را به قوانین و اصول چنین تحولاتی داشته باشند. افرادی که شاید چندساعت کار کنند اما درآمدشان چندید برابر کارمندان است.

با رشد فناوری و هوشمند شدن زندگی، فروش و بازاریابی سنتی از رونق افتاده است و روش‌های کتاب‌های نویسندگانی چون برایان تریسی، تونی رابینز و زیگ زیگلار کمک چندانی به ایجاد رونق و توسعه‌ی مالی کسب و کارها نمی‌کند. مشتریان دنیای امروز، بسیار باهوش‌تر از گذشته هستند و راه‌های متفاوتی برای خرید محصولات و خدمات مورد نیازشان دارند و در بسیاری از مواقع برای خریدشان حتی نیاز به صحبت کردن با فروشندگان و بازاریاب‌ها ندارند. آن‌ها از طریق اینترنت هچه بخواهند تهیه می‌کنند.

واقعیت این است که این روزها حواس مردم به کل از دنیای واقعی پرت شده و اکنون تمامی هوش و حواسشان به دنیای مجازی متمرکز شده است. در این وضعیت، شما مجبورید روش فروش و بازاریابی سنتی را کنار بگذارید و با روش‌های تازه بازاریاب‌های اینترنتی در اقیانوس فضای مجازی کنار بیایید؛ 

کتاب فوت و فن پول‌سازی در فضای مجازی، کتابی است که به شما تمامی قوانین و اصول حاکم بر فضای مجازی را قدم به قدم آموزش می‌دهد و به شما می‌آموزد که چگونه باید در این محیط کسب درآمد کنید.

شما هم می‌توانید شروع کنید پول به دست بیاورید فقط باید راهش را بدانید.

خواندن کتاب فوت و فن پول‌سازی در فضای مجازی را به چه کسان پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که در دنیای امروز به دنبال درآمد بالا هستند پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴۰ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۲۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۱۰-۷۵-۵
تعداد صفحات۳۴۰صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۲۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۱۰-۷۵-۵