با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
الفبای حل مشکلات دوران کودکی

دانلود و خرید کتاب الفبای حل مشکلات دوران کودکی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب الفبای حل مشکلات دوران کودکی  نوشته  ریچارد کارلسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب الفبای حل مشکلات دوران کودکی

کتاب الفبای حل مشکلات دوران کودکی نوشته‌ی ریچارد کارلسون و ترجمه‌ی شیرین یزدانی، یک راهنمای کامل برای تربیت فرزندان سالم و موفق است. 

درباره‌ی کتاب الفبای حل مشکلات دوران کودکی

ریچارد کارلسون، در کتاب الفبای حل مشکلات دوران کودکی مجموعه‌ای از نکاتی را بیان می‌کند که دانستن آن‌ها برای تمام والدین ضروری و لازم است. اگر بچه‌ها با یک دفترچه راهنما متولد می‌شدند خیلی عالی بود اما حالا که اینطور نیست ما باید با استفاده از منابع دیگر، بهترین روش‌های تربیتی را انتخاب کنیم. ریچارد کارلسون در کتاب الفبای حل مشکلات دوران کودکی به موضوعات خاصی پرداخته است که برای تربیت فرزندانی موفق به کار می‌آیند. او به سوالات مختلفی از جمله راه‌های ایجاد مسئولیت پذیری در کودکان، آموزش عذرخواهی، رویارویی با مساله طلاق، شغل والدین، بیماری و ... پاسخ داده است

کتاب الفبای حل مشکلات دوران کودکی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به مطالعه‌ی کتاب‌های روانشناسی از خواندن کتاب الفبای حل مشکلات دوران کودکی لذت می‌برند. کتاب الفبای حل مشکلات دوران کودکی کتاب مفیدی برای والدین و مربیان نیز هست.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۷/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۹۸۹-۵۶-۴
تعداد صفحات۱۴۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۷/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۹۸۹-۵۶-۴