با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
افسران حفاظت حرفه‌ای؛ ایمنی و حفاظت در آتش‌ سوزی

دانلود و خرید کتاب افسران حفاظت حرفه‌ای؛ ایمنی و حفاظت در آتش‌ سوزی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب افسران حفاظت حرفه‌ای؛ ایمنی و حفاظت در آتش‌ سوزی  نوشته  عادل  شیرازی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب افسران حفاظت حرفه‌ای؛ ایمنی و حفاظت در آتش‌ سوزی

کتاب افسران حفاظت حرفه‌ای؛ ایمنی و حفاظت در آتش‌ سوزی به قلم عادل شیرازی و عارف شیرازی، با هدف بررسی و شناسایی عوامل مختلف ایمنی و حفاظت در آتش‌ سوزی به رشته‌ی تحریر درآمده است.

این کتاب از سری کتب افسران حفاظت حرفه‌ای است و به مسائل مرتبط با آتش‌سوزی می‌پردازد که هر مامور و افسر و همچنین مدیران امنیتی و حفاظتی باید بر این مباحث اشراف کامل داشته باشند. 

در این کتاب موضوعات کلیات آتش و خدمات آتش‌سوزی و شناسایی روش‌ها پیشگیری و همچنین شناخت انواع آتش و دستگاه‌های هوشمند و هوشیاری افسران به طور مفصل مورد بررسی قرارگرفته است. در انتهای هر فصل به منظور یادگیری بهتر، از مطالب ارائه شده تعدادی سوال به صورت چهارگزینه‌ای و صحیح و غلط ارائه شده است.

کتاب افسران حفاظت حرفه‌ای: ایمنی و حفاظت در آتش‌ سوزی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب حاضر برای کلیه پرسنل سازمان اطلاعاتی ایران در راستای حفظ امنیت ملی مفید خواهد بود. چرا که مجموعه کتب افسران حفاظت حرفه‌ای بر اساس تازه‌ترین و ارزشمندترین منابع روز دنیا در قالب مجموعه‌ای دنباله‌دار، با موضوع حفاظت و حراست چاپ شده‌اند.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۲۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۷۷۰۵۳-۸
تعداد صفحات۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۲۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۷۷۰۵۳-۸