با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نمایشنامه‌های شاعر؛ جلد سوم

دانلود و خرید کتاب نمایشنامه‌های شاعر؛ جلد سوم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نمایشنامه‌های شاعر؛ جلد سوم  نوشته  احمدرضا احمدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نمایشنامه‌های شاعر؛ جلد سوم

مجموعه نمایشنامه های شاعر، اثر احمد رضا احمدی است. این مجموعه چهار جلدی نمایشنامه‌های احمدی است که عموما با شعرهایش شناخته می‌شود. این کتاب جلد سوم این مجموعه است.

درباره مجموعه نمایشنامه‌ها‌‌ی شاعر

احمدی در ساعت روز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۱۹ در کرمان متولد شد. پدر او کارمند وزارت دارایی بود و ۵ فرزند داشت که احمدرضا کوچکترین آن‌ها بود. جد پدری وی ثقةالاسلام کرمانی، و جد مادری‌اش آقا شیخ محمود کرمانی است. احمدی در مهر ماه سال ۱۳۴۹ در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مشغول به کار شد. تا سال ۱۳۵۸ در سمت مدیر تولید موسیقی برای صفحه و نوار ماند و از سال ۱۳۵۸ تا زمان بازنشستگی یعنی سال ۱۳۷۳ در بخش انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به ویراستاری مشغول بود. او آثار بسیاری برای کودکان نوشته است. آشنایی عمیق او با شعر و ادبیات کهن ایران و شعر نیما دستمایه‌ای شد تا حرکتی کاملاً متفاوت را در شعر معاصر آغاز و پی‌ریزی کند. از بیست سالگی به‌طور جدی به سرودن شعر پرداخت. وی نخستین مجموعه شعرش را با عنوان طرح در سال ۱۳۴۰ منتشر کرد که توجه بسیاری از شاعران و منتقدان دهه ۴۰ را جلب کرد. احمدرضا احمدی در سال ۱۳۸۸ نامزد دریافت جایزه هانس کریستین اندرسن شد.

مجموعه نمایشنامه‌ها‌‌ی شاعر نمایشنامه‌های این نویسنده و شاعر مشهور را گردآوری کرده است.

خواندن مجموعه نمایشنامه‌ها‌‌ی شاعر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این مجموعه را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات نمایشی پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۵/۲۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۲۵-۳۲-۲
تعداد صفحات۲۴۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۵/۲۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۲۵-۳۲-۲