با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چالش‌های جهانی آموزش

دانلود و خرید کتاب چالش‌های جهانی آموزش

فرهنگ آموزشی جهان با چه پرسش‌های دشواری رو‌به‌رو است؟

۵٫۰ از ۵ نظر
۵٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چالش‌های جهانی آموزش  نوشته  پاسی سالبرگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چالش‌های جهانی آموزش

کتاب چالش‌های جهانی آموزش نوشته پاسی سالبرگ و همکارنش، درباره پرسش‌های فرهنگ آموزشی جهان است. جهان پرشتاب آموزش، همراه با تغییر و تحولّات دنیای حاضر با چالش ها و پرسش های اساسی مواجه شده است، چنان که امروزه شاهد دگرگونی های اطّلاعاتی، ارتباطی، رسانه ای و فناورانه در عرصه ی آموزش و پرورش هستیم. 

همچنین ظهور نو آوری‌ها، در فناوری‌های آموزشی، خلق رویکردی نوین تربیتی، تحوّل در روش‌های تدریس (معلّمی) و......نقش سنّتی مربیان معلّمان و مدیران را به چالش کشیده و دستخوش دگرگونی و تغییر کرده است. 

فرهنگ آموزش با پرسش های پیشروتری مواجه شده، سوالاتی از قبیل: آیا آموزش می تواند جامعه را تغییر دهد؟ آیا آموزش برخط ( آنلاین و مجازی) می تواند جای آموزش رسمی و مدرسه ای را بگیرد؟  آیا با روش های دیروزی آموزش، بچه های امروزی را، می توان برای فردا، تربیت کرد؟ آیا هر کسی می تواند تدریس کند، آیا معلّمی فوت و فن خاصّی دارد؟ آیا مدارس، دانش آموزان را برای کار آماده می کند؟ آیا فناوری های نوین، به هوشمندتر شدن مدارس و یادگیری بهتر ، کمک می کند؟ 

این کتاب ، به مباحث اساسی از نظام آموزشی پرداخته و چالش‌ها و پرسش‌های اساسی را مطرح کرده و این نکته را خاطر نشان می‌سازد که باید مجدّداً مسئله‌هایمان را در زمینه فرهنگ آموزش بازبینی و بازاندیشی کنیم.

 خواندن کتاب چالش‌های جهانی آموزش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 مطالعه‌ این کتاب، به معلّمان، مربّیان،دانشجویان، مدرسّان و مدیرانی توصیه می‌شود که پی‌جوی بهسازی و نوسازی در نظام تعلیم و تربیت کشورند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۶۷۴۷۴-۱
تعداد صفحات۱۸۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۶۷۴۷۴-۱

تجربه بهتر در اپلیکیشن