با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ناگفته‌های استیو هاروی در مورد راه‌های جذب همسر

دانلود و خرید کتاب ناگفته‌های استیو هاروی در مورد راه‌های جذب همسر

۲٫۵ از ۴ نظر
۲٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ناگفته‌های استیو هاروی در مورد راه‌های جذب همسر  نوشته  استیو هاروی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ناگفته‌های استیو هاروی در مورد راه‌های جذب همسر

کتاب ناگفته‌های استیو هاروی در مورد راه‌های جذب همسر نوشته استیو هاروی یکی از کتاب‌های  حوزه روان‌شناسی ازدواج نشر عطران  است.

نشر عطران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ با انتشار کتاب‌های حوزه مهندسی آب و فاضلاب آغاز کرد. اکنون در زمینه‌های گوناگون از جمله علمی، آموزشی و ادبیات فعالیت می‌کند. این نشر تاکنون جشنواره‌های مختلف ادبی نیز برگزار کرده است.

در حال حاضر بخشی از کتاب‌های نشر عطران با هدف رفع نیازهای آموزشی قشر متخصص تامین می‌شوند و بخشی دیگر موضوعات ادبی و هنری دارند.

کتاب ناگفته‌های استیو هاروی در مورد راه‌های جذب همسر اطلاعاتی جالب درباره انتخاب همسر در اختیار شما می‌گذارد.

خواندن کتاب ناگفته‌های استیو هاروی در مورد راه‌های جذب همسر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 تمام جوانان در آستانه ازدواج

درباره استیو هاروی

استیو هاروی کمدین معروف امریکایی آفریقایی تبار متولد ۱۷ ژانویه سال ۱۹۵۷ در ایالت ویرجینیای غربی در آمریکاست. استیو هاروی بیش از بیست سال است که رسالت خنداندن مردم را به عهده گرفته است و طنزهای او نه تنها برای خانواده و نزدیکانش بلکه برای مردم سراسر دنیا شیرین و دلپذیر است. به گفته ی خود او «شهرت من ریشه در حقیقت و عقلانیت دارد و نتیجه ی زندگی، نظاره کردن، یادگیری و شناخت است. بیش تر این طنزها در مورد روابط بین زنان و مردان است.» او همچنین بازیگر، مجری تلوزیون و رادیو، تهیه کننده و نویسنده کتابهای حوزه روابط مختلف هم است. شش بار برنده جایزه روز امی، دو بار برنده جایزه مارکونی و برنده ۱۴ بار برنده جایزه تصویر NAACP در بخش های مختلف شده است.

استیو پنجمین فرزند خانواده بود. پدر او معدنچی ذغال سنگ بود و در سال ۲۰۰۰ بر اثر بیماری درگذشت. استیو در سال ۱۹۷۴ از دبیرستان فارغ التحصیل شد و برای ادامه تحصیلات به ایالت خود ویرجینیای غربی برگشت و همان جا به دانشگاه رفت. او بااین که در اوایل دهه ی بیست سالگی تحصیلات ابتدایی اش را تمام کرده بود اما تصمیم گرفت در مشاغل مختلف طبع آزمایی کند تا در نهایت بتواند در آنچه استعداد دارد بدرخشد. او تقریبا به هر کاری که دست می زد به خوبی از عهده آن بر می آمد.

 هاروی مدتی به شکل حرفه‌ای به ورزش بوکس روی آورده بود. بعد از مدتی آن را رها کرد و در نهایت استندآپ کمدی آن چیزی بود که هاروی در آن استعداد بالقوه داشت. او اولین اجرای خود را در سال ۱۹۸۵ در یک کلوپ اجرا کرد؛ و از اجرای خود بسیار راضی بود. اولین درآمدی که هاروی از شغل استندآپ به دست آورد مبلغ ۵۰ دلار در هفته بود. همین مبلغ به او انگیزه داد تا کارش را ادامه دهد.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۴۳۴۲-۷
تعداد صفحات۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۴۳۴۲-۷