با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خنده‌ی تلخ

دانلود و خرید کتاب خنده‌ی تلخ

زندگی‌نامه مستربین

۱٫۵ از ۲ نظر
۱٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب خنده‌ی تلخ  نوشته  فاطمه نیک سیرت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب خنده‌ی تلخ

کتاب خنده‌ی تلخ نوشته فاطمه نیک‌سیرت زندگی‌نامه روان سباستین اتکینسون یا مِستر بین را روایت می‌کند. 

نشر عطران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ با انتشار کتاب‌های حوزه مهندسی آب و فاضلاب آغاز کرد. اکنون در زمینه‌های گوناگون از جمله علمی، آموزشی و ادبیات فعالیت می‌کند. این نشر تاکنون جشنواره‌های مختلف ادبی نیز برگزار کرده است.

در حال حاضر بخشی از کتاب‌های نشر عطران با هدف رفع نیازهای آموزشی قشر متخصص تامین می‌شوند و بخشی دیگر موضوعات ادبی و هنری دارند.

خواندن کتاب خنده‌ی تلخ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به خواندن زندگی‌نامه هنرمندان

 درباره روان سباستین اتکینسون

روان سباستین اتکینسون در ۶ ژانویه ۱۹۵۵ در شهر دورام انگلستان متولد شد. او یک کمدین بازیگر و نویسنده انگلیسی است که عمده شهرت خود را مدیون بازی در نقش مِستر بین است. او پس از اتمام تحصیلاتش در رشته مهندسی برق در دانشگاه نیوکاسل در سال ۱۹۷۷ برای اخذ مدرک فوق لیسانس وارد دانشگاه آکسفورد شد و همزمان زندگی هنریش را آغاز کرد. او در نمایش نامه‌هایی که در دانشکده هنرهای نمایشی آکسفورد اجرا می شد نقش آفرینی می‌کرد. او پس از مدتی مجری برنامه تلویزیونی کمدی شد و در این برنامه بود که توانایی‌هایش را در استفاده بجا و درست از حرکات صورت و خلق شوخی‌های بصری نشان داد تا جایی که بینندگانش او را مردی با صورت پلاستیکی نامیدند. در دهه ۸۰ او در سریال کمدی به نام (بلک ادر) بازی کرد که ۴ سری با استقبال بسیار خوبی از سوی بینندگان تلویزیون روبرو شد. از دیگر نقش‌های اتکینسون که او را از محبوبیتی بیش از پیش برخوردار ساخت نقش مِستر بین بود.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۲۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۴۳-۴۳-۴
دسته بندی
تعداد صفحات۸۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۲۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۴۳-۴۳-۴