با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
روزنامه‌نگاری برند

دانلود و خرید کتاب روزنامه‌نگاری برند

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب روزنامه‌نگاری برند  نوشته  اندی بول  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب روزنامه‌نگاری برند

کتاب روزنامه‌نگاری برند اثر اندی بول کتاب راهنمایی برای ارتباط صاحبان کسب‌وکار و سازمان‌ها با دنیای رسانه های امروزی است. 

در ساختارهای ارتباطی کلاسیک، ‫واحدهای‫روابط‫عمومی سازمان‌ها ‫‫با‫سازوکارهای‫ سنتی‫ تلاش می‫کردند‫ ارتباط‫ سـازمان‫ با‫ ذی‫نفعان ‫را‫ تنظیم‫کنند،‫ اما‫ از‫آن‫جا‫ که‫ دامنه‫ دگردیسی ‫ارتباط‫ سازمان ‫با‫ ذی‌نفعان ‫بسیار‫گسـترده ‫شده است، دیگر سازوکارهای سنتی جوابگوی ارتباط سازمان‌ها و رسانه‌ها نیست، پس مسئله این است که سازمان‌ها باید درک خود از روزنامه‌نگاری، رسانه و در کل ارتباطات را با آن‌چه در عمل در حال اتفاق افتادن است، ارتقا دهند.

کتاب پیش رو در حقیقت کمکی در همین راستا، برای درک بهتر شریط و حرکت به سمت آن است. این کتاب توضیح می دهد که سازمان‌های غیر رسانه‌ای چگونه می‌توانند ارتباطشان را با رسانه‌ها تنظیم و مدیریت کنند. 

 کتاب یک رویکرد تئوریک و یک رویکرد عملیاتی را دنبال می کند. در بخش تئوریک خواننده با مبانی آشنا می‌شود و در بخش عملیاتی کتاب، مخاطب از یک سو با کمک گرفتن از نمونه‌های واقعی بخش تئوریک را درک می‌کند و از سوی دیگر به صورت مستقل با تجارب شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف آشنا می‌شود.

خواندن کتاب روزنامه‌نگاری برند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه مدیران و مسئولان روابط عمومی سازمان‌ها

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۵۹۳۵-۱
تعداد صفحات۳۱۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۵۹۳۵-۱