با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۱۰۱ ایده برتر؛ جلد ۸

دانلود و خرید کتاب ۱۰۱ ایده برتر؛ جلد ۸

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۱۰۱ ایده برتر؛ جلد ۸  نوشته  جیمز  اسکینر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ۱۰۱ ایده برتر؛ جلد ۸

جیمز اسکینر، رویس کروگر و مارک ویکتور هانسن، سخنران و نویسنده کتاب‌های انگیزشی هستند.

کتاب ۱۰۱ ایده برتر، یک مجموعه ده جلدی است که در هر جلد این کتاب، به ۱۰ موضوع در حوزه روانشناسی کاربردی و مهارت‌های زندگی کاربردی و اجتماعی پرداخته می‌شود.

در بخشی از فصل «راهی به شادمانی» از کتاب هشتم این مجموعه می‌خوانیم:

«... اگر در جستجوی شادی هستید به نکات زیر توجه کنید:

شادی مقصد نیست، بلکه یک مسیر است.

شادی همواره در زندگی وجود دارد. اگر واقعاً بخواهیم، این توانایی را داریم که آن را به زندگی روزمره‌مان راه دهیم. مجبور نیستیم منتظر آمدنش بمانیم و یا اینکه برای بدست آوردنش ثروتی داشته باشیم، بلکه می‌توانیم در همین لحظه از آن بهره‌مند شویم. برای شاد بودن ضرورتی ندارد که حتماً به نقطه‌ی خاصی در زندگی برسیم. خوشحالی ما آدم‌ها به رفتار اطرافیانمان بستگی ندارد، بلکه به این بستگی دارد که می‌خواهیم در طول روز چه حس و حالی داشته باشیم. می‌توانیم هر روز خوشحال باشیم. انتخاب با خودمان است.

مجبور نیستیم برای خوشحال بودن منتظر بمانیم تا وضعیت مالی‌مان مساعد شود، رئیس‌مان دیگر فریاد نزند، صدای زنگ تلفن به گوش نرسد، بچه‌مان فرمانبردار شود، قرض‌هایمان را بدهیم، به مکان‌هایی با جاذبه‌های بصری سفر کنیم، بیماری آزاردهنده‌ای را مغلوب کنیم، عشق زندگی‌مان را پیدا کنیم و... همانطور که مجبور نیستیم منتظر هر موضوع دیگری بمانیم.

شادمانی یک سفر است نه یک مقصد. سعی کن کارهایی را انجام دهی که خوشحالت می‌کند. همین الان تصمیم بگیر که خوشحال باشی.

کارِ صحیح را انجام بده

باید کارهایی را انتخاب کنیم که موجب خوشحالی‌مان می‌شود. یکی از مهم‌ترین انتخاب‌ها، انتخابِ کار صحیح است. کار صحیح همان ا‌ست که متناسب با باورها و ارزش‌های مهم و اصلی ماست. زمانی که ما از این باورهای کلیدی فاصله بگیریم، احساس خوشحالی نیز نمی‌کنیم. باید کار صحیح را انجام دهیم....»

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۱/۰۱
شابک‭۹۷۸-۹۶۴-۷۶۵۰-۹۰-۸‬
تعداد صفحات۱۴۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۱/۰۱
شابک‭۹۷۸-۹۶۴-۷۶۵۰-۹۰-۸‬