با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
افزایش نفوذگذاری در یک روز

دانلود و خرید کتاب افزایش نفوذگذاری در یک روز

۳٫۸ از ۴ نظر
۳٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب افزایش نفوذگذاری در یک روز  نوشته  الیزابت کانکه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب افزایش نفوذگذاری در یک روز

کتاب افزایش نفوذگذاری در یک روز نوشته الیزابت کانکه و ترجمه ستاره کریمیان، درباره‌ی پرورش مهارت‌های متقاعدسازی و نفوذگذاری بر دیگران است و راهکارهای کاربردی برای رسیدن به این هدف ارائه می‌کند.

درباره‌ی کتاب افزایش نفوذگذاری در یک روز

همه‌ی افراد از اینکه دیگران صدایشان را بشوند و به حرفشان گوش کنند، خوششان می‌آید. اما افراد کمی در دنیا پیدا می‌شوند که توانایی چنین کاری را داشته باشند. ممکن است ما جز همان دسته افرادی باشیم که همیشه تحت تاثیر این توانایی در افراد قرار می‌گیریم و کاری را که از ما خواسته‌اند، دقیقا به همان شیوه‌ی مورد نظر انجام می‌دهیم. اما اگر بخواهیم جز دسته‌ی دیگر باشیم چطور؟ چگونه می‌توانیم با استفاده و کمک گرفتن از روش‌های اخلاقی، با حفظ احترام طرف مقابل، افراد را متقاعد کنیم تا به خواسته‌های ما جواب مثبت دهند؟

متقاعدسازی و نفوذگذاری دو مهارتی هستند که باید در خودمان پرورش دهیم تا بتوانیم به خواسته‌هایی که داریم برسیم. در یک تعریف ساده می‌توان متقاعدسازی و نفوذگذاری را راهنمایی افراد در تصمیم‌گیری بر مبنای اطلاعات موثق و رابطه‌ی سالمی که با ما دارند، دانست. در نهایت این موضوع به این منجر می‌شود تا آنچه را که به صلاحشان است انجام دهند. نکته‌ای که باید در این مورد رعایت کنیم این است که افراد دانا هنگام متقاعد ساختن و نفوذ گذاردن بر مردم احترام آنها را حفظ می‌کنند. این افراد، با انتخاب واژگان مناسب و رفتار غیرکلامی خود، می‌کوشند دریابند که طرف مقابلشان چگونه آدمی هست. الیزابت کانکه در کتاب افزایش نفوذگذاری در یک روز راهکارهایی برای همه‌ی افراد دارد و به آن‌ها می‌آموزد چطور می‌توانند دیگران را با خود، همسو، هم‌نظر و متقاعد سازند. 

کتاب افزایش نفوذگذاری در یک روز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر دوست دارید نفوذ مثبتتان را روی دیگران افزایش دهید، مخاطب اصلی کتاب افزایش نفوذگذاری در یک روز هستید. کتاب افزایش نفوذگذاری در یک روز برای تمام مدیران نیز مطالبی خواندنی دارد. 

بخشی از کتاب افزایش نفوذگذاری در یک روز

متقاعدسازی و نفوذگذاری، هر دو، متضمن تغییر عمدی در نگرش و رفتار هستند، ولی شیوه‌ی این تغییر متفاوت است. وقتی شما عمداً سعی می‌کنید با واژگان و کردار خود رفتار دیگری را تغییر دهید، عمل متقاعد کردن را انجام می‌دهید. اگر بتوانید افکار، احساسات، و رفتار دیگری را بر اساس شخصیت خود تغییر دهید، عمل نفوذ گذاشتن را انجام می‌دهید

در نفوذگذاری، شما بهترین پیامد را تصور می‌کنید و افراد را برمی‌انگیزانید که آن تصور را به واقعیت تبدیل کنند. برای مثال، برخی از رهبران قادرند صرفا به وسیله‌ی نیروی شخصیت خود و بدون به زبان آوردن خواسته‌شان باعث تغییر شوند. آن‌ها، در گذر زمان، ذخیره‌ای از اعتماد و اعتبار برای خود ایجاد کرده‌اند. در مقابل، متقاعدسازی روشی است که با ارائه‌ی یک مدرک یا استدلال عقیده‌ی دیگران را تحت تأثیر قرار می‌دهد و آنها را مجاب می‌کند که اطلاعات خاصی را باور کنند.

نفوذگذاری و متقاعدسازی، هر دو، یک هدف مشترک دارند: که در رفتار و نگرش فرد تغییر ایجاد کنند. متقاعدسازی شما را ملزم می‌کند که خواسته‌ی خود را بیان کنید، در حالی که نفوذگذاری از طریق ارائه‌ی یک الگو و سرمشق بی‌سر و صدا کار می‌کند. وقتی شما با عرضه‌ی مدرک و استدلال عقیده‌ی یک نفر را تحت‌تأثیر قرار می‌دهید، آگاهانه مشغول متقاعد کردن هستید. وقتی افراد بر پایه‌ی شخصیت شما نگرش، احساسات، و رفتار خود را تغییر می‌دهند، مشغول نفوذگذاری هستید.

فهرست

  • مهیا کردن مقدمات متقاعدسازی و نفوذگذاری
  • کارها را با کمک دیگران انجام دهید
  • رهبری با سرمشق: خلق شانس بزرگ در سکوت
  • از اینجا به کجا می‌رویم 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
sahar
۱۳۹۹/۰۶/۰۳

بعضی از نکاتی که داشت رو دوست داشتم و برخی رو نه درکتاب توضیح داده شد که باید مهربان و با اعتماد به نفس باشیم ،از نظر ظاهری موجه به نظر بیایم و اگر با نظری مخالفیم اون رو مستقیم رد

- بیشتر
reza
۱۳۹۹/۰۶/۳۱

متاسفانه اکثر کتاب‌ها پی دی اف شدن و خواندن کتاب سخت شده

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۱۰۱-۰۴-۱
تعداد صفحات۱۱۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۱۰۱-۰۴-۱