با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فیزیولوژی تمرین بدنی

دانلود و خرید کتاب فیزیولوژی تمرین بدنی

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فیزیولوژی تمرین بدنی  نوشته  ژولت راداک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فیزیولوژی تمرین بدنی

کتاب فیزیولوژی تمرین بدنی نوشته ژولت راداک با ترجمه یونس خادمی و علیرضا پاآهو و آزاده‌کریم‌پور و مصطفی بهزادخامسلو و افشار جعفری منتشر شده است. این کتاب از مجموعه کتاب‌های نشر مبانی است که با هدف آموزش مفاهیم صحیح ورزش و سلامت و تندرستی تألیف شده است. این کتاب با نگاهی دقیق و صحیح به تمرینات هایپرتروفی را بررسی می‌کند.

درباره کتاب فیزیولوژی تمرین بدنی

توسعه توانایی‌های سازگاری در هر ورزشی حیاتی است. این توانایی‌ها علاوه بر عملکرد ورزشی بر شادابی، کیفیت زندگی، و ظرفیت جلوگیری از بیماری‌ها، اثرگذار هستند. کتاب فیزیولوژی تمرین بدنی جنبه‌های فیزیولوژیکی و روش‌شناسی تمرین بدنی را پوشش می‌دهد که اطلاعاتی اساسی را برای افراد درگیر در ورزش فراهم می‌کند. فرآیندهای فیزیولوژیکی در سطح سلولی و موجود زنده به شکل کامل مورد بحث قرار می‌گیرند تا هر روش به شکلی بهتر شرح داده شود. این امر فرصت انتقال دانشی عمیق‌تر را فراهم می‌کند. درک و به کارگیری کشفیات تازه علمی برای عملکرد خوب در فعالیت‌های ورزشی در رقابت‌های بین‌المللی در آینده ضروری خواهند بود. این کتاب فیزیولوژی ورزشی را با دانش سازوکارهای مولکولی که در پس روش‌های تمرین قرار دارند، ترکیب می‌کند. واکنش‌های سازگاری با جزئیات بیشتر به عنوان یکی از مهم‌ترین و پیچیده‌ترین عناصر در بهبود عملکرد مورد بحث قرار خواهند گرفت. مهارت‌های سازگاری هم در زندگی روزمره و هم در ورزش حائز اهمیت هستند. بنابراین، در این کتاب در مورد پیشگیری و فرآیند پیر شدن صحبت خواهد شد. فراوانی و کیفیت فعالیت‌های بدنی روزانه در افراد مسن در مقایسه با جمعیت جوان و میانسال کاهش می‌یابد؛ بنابراین، فعالیت بدنی مداوم اثر مثبت قابل توجهی بر زندگی آنان خواهد گذاشت.

خواننده در پایان هر فصل با مجموعه‌ای از پرسش‌ها روبه‌رو خواهد شد که به هدف آزمودن دانش کسب شده طراحی شده‌اند. یک فهرست منابع نیز برای مطالعه بیشتر وجود دارد. بخش «مطالعه بیشتر» در انتهای هر فصل حاوی اطلاعات بیشتر برای کسانی است که مایلند مطالب پیشرفته‌تری را مطالعه کنند؛ این موضوع بیشتر برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی صدق می‌کند.

خواندن کتاب فیزیولوژی تمرین بدنی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام دانشجویان و پژوهشگران تربیت بدنی پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
بب ا ه ا
۱۳۹۹/۰۳/۲۸

لطفا به طاقچه بی‌نهایت اضافه کنید

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۱
شابک‭۹۷۸-۶۲۲-۹۵۷۸۱-۰-۰‬
دسته بندی
تعداد صفحات۲۹۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۱
شابک‭۹۷۸-۶۲۲-۹۵۷۸۱-۰-۰‬