با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ده قدم تا نشاط

دانلود و خرید کتاب ده قدم تا نشاط

فنون رهایی از افسردگی و تقویت عزت نفس

۳٫۳ از ۱۸ نظر
۳٫۳ از ۱۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ده قدم تا نشاط  نوشته  دیوید برنز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ده قدم تا نشاط

کتاب ده قدم تا نشاط نوشته دکتر دیوید برنز است با ترجمه مهدی قراچه‌داغی است. این کتاب راهنمای فنون رهایی از افسردگی و تقویت عزت نفس است. 

درباره کتاب ده قدم تا نشاط

هدف‌های ده قدم تا نشاط هم عملی و هم معنوی است. در زمینه عملی می‌خواهد در زندگی خود به نشاط بیشتری برسید. می‌خواهد به احساس خلاقیت بیشتری برسید، می‌خواهد اثربخش‌تر شوید و به دیگران نزدیک‌تر شوید. می‌خواهد خود را باور کنید و بار دیگر به این نتیجه برسید که زندگی می‌تواند جالب و هیجان‌انگیز باشد. شیوه‌های مورد استفاده در این کتاب متکی به شناخت‌درمانی است. شناخت در واقع معنای اندیشه را می‌رساند. شناخت‌درمانی مبتنی بر این باور است که اندیشه‌ها و نگرشهای‌تان تأثیر قدرتمندی بر روحیه شما دارند. وقتی روحیه‌تان ضعیف است و احساس افسردگی می‌کنید، تقریبا همیشه پیام‌های منفی را به خود مخابره می‌کنید و نسبت به امور نگاه بدبینانه دارید. آنچه متوجه نیستید این است که همین افکار منفی در واقع مسبب روحیه بد شما هستند. وقتی این افکار منفی را تغییر می‌دهید، احساستان همراه با آن تغییر می‌کند.

خواندن کتاب ده قدم تا نشاط را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به زندگی با نشاط پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب ده قدم تا نشاط

هم‌اکنون می‌خواهم سه آزمون ارزیابی خود را تکمیل کنید. این سه آزمون عبارتند از: «برگه سنجش افسردگی برنز»، «برگه تشخیص اضطراب برنز» و «پرسشنامه رضایت از رابطه با دیگران». «برگه سنجش افسردگی برنز»، احساس اندوه، یأس، نومیدی و خودکم‌بینی اشخاص را اندازه می‌گیرد. «برگه تشخیصِ اضطراب برنز»، احساسِ نگرانی و عصبیت را اندازه‌گیری می‌کند. «پرسشنامه رضایت از رابطه با دیگران»، میزانِ احساس نزدیک‌بودن شما به دیگران را مشخص می‌سازد. دستورالعمل محاسبه امتیازات آزمونها به شما کمک می‌کند تا امتیازات خود را تفسیر نمایید.

هرگاه از مرحله‌ای به مرحله بعدی می‌روید از شما می‌خواهم که این سه آزمون را تکمیل کنید. این‌گونه فرصتی فراهم می‌آید تا سیر پیشرفت خود را اندازه بگیرید. وقتِ چندانی نمی‌گیرد. وقتی به این آزمونها عادت کنید می‌توانید هرکدام را در مدت چند دقیقه تکمیل نمایید. باید دست‌کم هفته‌ای یک بار آزمونها را تکمیل کنید، اما اگر می‌خواهید با سرعت بیشتری حرکت کنید می‌توانید تعداد آزمونها را افزایش دهید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۷)
طهماسب.
۱۳۹۹/۰۵/۲۷

فقط یه جمله. واقعا بی نظیر هست

M
۱۳۹۹/۰۵/۲۸

لطفا کتاب را در بی نهایت بگذارید

آیناز ر
۱۴۰۰/۰۱/۱۰

کتابایی به این خوبی جاشون تو طاقچه بینهایت خالیه لطفاً به بینهاینت اضافه شه

کاربر ۲۱۶۱۹۶۸
۱۳۹۹/۰۵/۲۹

یعنی چی کتاب ناقص دریافت شده است؟من نمیتونم بخونم😡

milad
۱۳۹۹/۱۰/۱۹

خود کتاب رو نمیشه خرید؟منظورم اینه که کتاب بیاد دره خونه

Puyan Naseh
۱۳۹۹/۱۲/۱۵

من در خونه کتابشو دارم و اینجا نخریدم ولی نظر دادن😂😂😂

sm
۱۴۰۰/۰۶/۱۸

عالی بود عالی زندگیمو نجات داد

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۲/۰۳/۰۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۳۵۱-۳۳-۰
تعداد صفحات۳۵۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۲,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۲/۰۳/۰۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۳۵۱-۳۳-۰

تجربه بهتر در اپلیکیشن