با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بیاندیشید و ثروتمند شوید

دانلود و خرید کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید

۴٫۰ از ۲۰ نظر
۴٫۰ از ۲۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید  نوشته  ناپلئون هیل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید

کتابچه بیاندیشید و ثروتمند شوید چکیده‌ای از مهم‌ترین مطالب کتابی به همین نام از ناپلئون هیل، نویسنده آمریکایی و یکی از پیشگامان در زمینه کتاب‌های موفقیت است. کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید از نخستین و جامع‌ترین کتاب‌هایی است که در قرن بیستم به معرفی روش‌های موفقیت در زندگی و کسب و کار پرداخته و این روش‌ها را که تا آن زمان تنها در اختیار معدود افراد موفق بوده، همگانی کرده است. این کتاب در سال ۱۹۳۷منتشر شد و ۱۵ میلیون نسخه از آن به فروش رسید.

 درباره کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید

فرضیۀ‌ی به کار رفته در این کتاب که بسیار ساده است؛ ثروتمند شدن، نیازمند داشتن نوعی ذهنیت است. اگر بخواهیم ثروتمند شویم ابتدا باید به ذهنیتی که ناپلئون آن را ذهنیت مالی می‌نامد، دست یابیم. او می‌گوید که ما باید خود را عیناً ثروتمند فرض کنیم. لفظ ثروتمند بودن می‌تواند معانی مختلفی از جمله ثروت از لحاظ مالی، احساس خوشحالی و خوشبختی ، رابطه‌های سالم، موفقیت در کسب و کار و سلامتی و ... را دارا باشد.

 هیل در این کتاب به شما آموزش می‌دهد چگونه افکارتان را در جهت موفقیت سروسامان دهید تا بتوانید بهترین بهره را از ایده‌هایتان به ویژه در زمینه‌های مالی ببرید.

او در این کتاب تشریح می‌کند که موفقیت برای افرادی است که دارای ذهنیت موفق هستند و شکست برای افرادی اتفاق می‌افتد که ذهنیت شکست را به اختیار بر می‌گزینند. تبدیل ذهنیت شکست به ذهنیت موفق، زمانی اتفاق می‌افتد که قبل از اینکه به ثروت و فراوانی برسیم، ذهن‌مان را با کمک اشتیاق شدید به یک آهن‌ربا تبدیل کنیم. همچنین با به دست آوردن ذهنیت مالی و بهره‌جویی از این اشتیاق شدید با برنامه‌ریزی‌های منظم، ثروت را به دست آوریم.

 به طور کلی این کتاب راهکارهایی را برای دست‌یابی به مفاهیم و اصول ذکر شده، ارائه می‌دهد وبه ما راه‌های رسیدن به ذهنیت مالی را نشان خواهد داد و اینکه چگونه خود را ثروتمند تصور کرده و برای رسیدن به آن ثروت از عهدۀ کنترل و هدایت افکارِ خود برآییم. 

 خواندن کتابچه بیاندیشید و ثروتمند شوید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتابچه که خلاصه کتاب اصلی است برای افرادی مفید است که به دنبال یادگیری این هنر به منظور اعمال تغییرات اساسی در ذهنشان هستند.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
کاربر ۲۰۴۳۴۸۴
۱۳۹۹/۰۵/۱۳

متن کتاب خیلی روان است مختصر وخیلی مفید حتما بخوانید

farhad
۱۳۹۹/۰۵/۲۳

در حد خلاصه خوبه، ولی کتاب هایی با کیفیت و جذابیت بیشتری هم هست، مثلا 12 ستون موفقیت

Sara Kh
۱۴۰۰/۰۱/۲۴

خلاصه ومفید بود

TINA
۱۳۹۹/۰۶/۰۱

S99CYKUWAWQRS ۲۰٪تخفیف اشتراک سه ماهه تا پس فردا مهلت داره

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳)
برای رسیدن به اهداف خود اشتیاق بالایی داشته باشید. تمام اوقات را به صورت خودکار به فکر آن باشید؛ به این معنی که ذهن به طور مداوم در حال پر شدن با افکار مثبتِ رسیدن به اهدافتان می‌باشد. به عبارت دیگر اگر اجازه دهیم که اشتیاق برای رسیدن به اهداف فضای ذهن را اشغال کند، می‌توانیم ذهن‌مان را تحت کنترل خود در آوریم.
سهيل قهرمانی
هنگامی که هم هدف داشته باشیم و هم اشتیاق لازم برای رسیدن به آن را، حال زمان آن است که قدرت ایمان خود را از طریق تصویرسازی و تجسم افزایش دهیم.
سهيل قهرمانی
یک گروهِ منتخب از افراد تشکیل دهید تا در راهِ رسیدن به موفقیت حمایت‌گر شما باشند
سهيل قهرمانی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱ صفحه
نوع فایلEPUB
تعداد صفحات۳۱صفحه
نوع فایلEPUB