با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۴٫۷ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تغذیه ورزشی؛ جلد اول  نوشته  آسکر جوکندروب  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تغذیه ورزشی؛ جلد اول

کتاب تغذیه ورزشی؛ جلد اول نوشته آسکر جوکندروب و میشاییل گلیسون با ترجمه یونس خادمی و محمدرضا ساده و هما حاجی‌صادقی و مریم مهبودی و علی اکبر مرادی منتشر شده است. این کتاب از مجموعه کتاب‌های نشر مبانی است که با هدف آموزش مفاهیم صحیح ورزش و سلامت و تندرستی برای تمام افراد جامعه تألیف شده است. این کتاب با نگاهی دقیق و صحیح تغذیه در ورزش را بررسی می‌کند.

درباره کتاب تغذیه ورزشی؛ جلد اول

دستورالعمل‌های این کتاب برای به حداکثر رساندن سازگاری تمرینی ارائه شده است. حوزه مطالعاتی جدید و مهم، سازگاری‌ها با تمرین و چگونگی تغییر آن‌ها با تغذیه را بررسی می‌کند. بیشتر پیشرفت‌ها در این حوزه، عمدتاً به‌دلیل تحولات در بیولوژی مولکولی رخ داده‌اند. به منظور درک اثر تغذیه در سازگاری‌های تمرینی و ورزش، درک تغییرات مولکولی پایه ضروری است. برای مثال، چگونه ممکن است که تمرینات مقاومتی به عضله سازی بیشتر منجر شود، اما تمرینات استقامتی توده عضلانی را تغییر نمی‌دهد، اما ممکن است کیفیت عضله را بهتر کنند (مثلاً، ظرفیت آن برای سوخت و ساز چربی)؟ این کتاب به سوالات شما پاسخ می‌دهد. 

خواندن کتاب تغذیه ورزشی؛ جلد اول را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ورزش و کسانی که دوست دارند زندگی پرنشاط‌‌ ‌تری داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
nadia moradi
۱۳۹۹/۰۷/۲۴

منتظر جلد دومشیم😍

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۰۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۸۲-۰۵-۷
تعداد صفحات۲۹۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۰۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۸۲-۰۵-۷