با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ماجراجو در اصفهان

دانلود و خرید کتاب ماجراجو در اصفهان

جاذبه‌های گردشگری در اصفهان

۲٫۰ از ۲ نظر
۲٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ماجراجو در اصفهان  نوشته  موسی زمان‌زاده‌دربان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ماجراجو در اصفهان

کتاب ماجراجو در اصفهان نوشته‌ی موسی زمان زاده دربان و محمد جولایی تهرانی، شما را با اماکن بومی، فرهنگی و تاریخی استان اصفهان آشنا می‌کند و درباره‌ی مناطق دیدنی و آثار باستانی آن اطلاعات مفیدی به خواننده می‌دهد.

درباره کتاب ماجراجو در اصفهان

مجموعه ماجراجو به بررسی استان‌های مختلف ایران می‌پردازد و ویژگی‌های بارز استان‌ها را شرح می‌دهد. استانی که در این کتاب صوتی معرفی می‌شود، استان سیاحتی و تاریخی اصفهان است. اصفهان از زمان حکومت مادها و قبل از آن بوده است، این استان از جهت صنعتگری و هنر جایگاه ویژه‌ای در دنیا دارد، در دوران صفویه و خصوصا در زمان حکومت شاه عباس اول، پایتخت کشور بود و همین موضوع موجب پیشرفت و ترقی این استان شد. اصفهان همانند شهرهای معروف و درخشانی مانند رم و لنینگراد، یکی از بی‌نظیرترین میراث‌های جهانی در کشور ما است. گلپایگان، کاشان، قمصر، نطنز، نایین و ... شهرهای باارزش این استان برجسته هستند که در این کتاب به صورت خلاصه به برخی از آن‌ها اشاره‌ شده است. «زاینده رود» یا «زنده رود»، از این استان می‌گذرد.

خواندن کتاب ماجراجو در اصفهان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به گردشگری پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
شهر اصفهان با تاریخ بسیار کهن و آثار باستانی بی‌شمار، از شهرهای نمونه جهان است و بنا به گفته آندره مالرو نویسنده و پژوهشگر فرانسوی، فقط دو شهر فلورانس و پکن در دنیا با آن قابل مقایسه‌اند.
نون صات

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲۶-۶۷۵-۳۹-۰
تعداد صفحات۹۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲۶-۶۷۵-۳۹-۰