با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فیزیولوژی بعد از برداشت

دانلود و خرید کتاب فیزیولوژی بعد از برداشت

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فیزیولوژی بعد از برداشت  نوشته  فرشاد ابراهیم پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فیزیولوژی بعد از برداشت

کتاب فیزیولوژی بعد از برداشت نوشته فرشاد ابراهیم پور و خالد عبدی‌زاده  یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه پیام نور است که برای تدریس در گروه علوم کشاورزی این دانشگاه طراحی و تدوین شده است.

دانشگاه پیام نور در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. این دانشگاه یک سازمان مرکزی در تهران و واحدهایی در سراسر کشور دارد. روش آموزش دانشگاه پیام نور بر اساس آموزش از راه دور و نیمه‌حضوری است.

رشته‌های مختلفی از علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و... در این دانشگاه تدریس می‌شوند. کتاب‌های انتشارات دانشگاه پیام نور توسط اساتید متخصص نوشته شده‌اند. این کتاب‌ها از یک ساختار واحد پیروی می‌کنند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تقریبا دانشجو را از حضور استاد بی‌نیاز می‌کنند.

کتاب تخصصی فیزیولوژی بعد از برداشت هم یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران گروه علوم کشاورزی است. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
zeynolabdin zarei tabar
۱۳۹۹/۰۷/۰۷

خوبه برا ازمون میخاسم ولی عنوان درس تکنولوژی پس از برداشت اینجا فیزیولوژی پس از برداشت نوشته شده خدا کنه ک فرق نکنه با اون

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۰ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۱۸
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۴-۰۲۲۵-۱
تعداد صفحات۱۸۰صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۱۸
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۴-۰۲۲۵-۱