با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حافظه‌ی نامحدود

دانلود و خرید کتاب حافظه‌ی نامحدود

چگونه از استراتژی‌های یادگیری پیشرفته استفاده کنیم تا سریع‌تر یاد بگیریم، مطالب بیشتری را به خاطر سپرده و بیش از پیش بازدهی داشته باشیم

۳٫۹ از ۱۸ نظر
۳٫۹ از ۱۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حافظه‌ی نامحدود  نوشته  کوین هورسلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب حافظه‌ی نامحدود

کتابچه حافظه نامحدود چکیده‌ای از مهم‌ترین مطالب کتاب حافظه‌ی نامحدوداثر کِوین هُورسلی است. هورسلی در این کتاب به ما می‌آموزد چگونه از استراتژی‌های یادگیری پیشرفته استفاده کنیم تا سریع‌تر یاد بگیریم، مطالب بیشتری را به خاطر بسپریم و بیش از پیش بازدهی داشته باشیم.

 درباره کتاب حافظه نامحدود

حافظه چیزی است که ما انسان‌ها را موجوداتی منحصر به ‌فرد می‌کند، به طوریکه بدون حافظه هیچ درکی از وجودمان نخواهیم داشت. حافظه مکانی است که در آن نقش‌های خود را در زندگی ایفا می‌کنید، هر چیزی از رانندگی گرفته تا به یاد آوردن همسر و محیط کارتان، همه و همه به حافظه‌ی شما بستگی دارند.

آیا می‌دانید که شما به صورت بالقوه نامحدود هستید؟ آیا واقعاً می‌دانستید که توانایی شما تنها توسط تصورات‌تان محدود می‌شود؟ اگر می‌خواهید عازم سفری به ‌سوی بهبود آن شوید، ابتدا لازم است افکار پوسیده‌ی خود را دور بریزید. باید نظامی از باورها برای خود بسازید که با روش زندگی جدیدتان تطابق داشته‌باشد. باید اعتقاد عمیق پیدا کنید که می‌توانید یاد بگیرید چگونه حافظه‌ی بهتری داشته‌باشید.

وقتی چیز جدیدی می‌آموزید مغز شما تغییر می‌کند. بنابراین، وقتی تصمیم بگیرید که روی کارتان بیشتر تمرکز کنید، ذهنتان یاری‌تان خواهد کرد تا به این مقصود برسید. برقراری ارتباط بین افکار، روشی مفید برای ایجاد پیوندهای بیشتر ذهنی است. یادگیری تنها ایجاد ارتباط بین اطلاعات قدیمی و اطلاعات جدید است.

یک حافظه‌ی عالی تنها یک انتخاب است و حالا  کتاب حافظه نامحدود، تمام ابزارهای لازم برای مهارت پیدا کردن در این حوزه از زندگی‌ را در اختیار دارید. خوشبختانه، با مسلط شدن به حافظه‌تان، به اعتمادبنفس خواهید رسید و از عهده حوزه‌های دیگر زندگی که نیاز به پیشرفت دارند هم برخواهید آمد.

 خواندن کتاب حافظه ناحدود را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری علاقه دارید و وقت کافی برای خواندن کتاب کامل حافظه نامحدود را ندارید، خواندن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۷)
کاربر ۲۴۶۴۴۱۸ فرشته
۱۳۹۹/۰۹/۰۱

کتابی از مفهوم خواستن چیزی، درک وتصلت کامل بر این کتاب برای من ارزش زیادی بااینکه برید هایی از این کتاب نامفهوم بود ولی ارزش فهمیدن قدرت ذهن خودم را داشت

Majid
۱۳۹۹/۱۰/۰۵

ترجمه ی خوبی نداشت ولی بسیار کاربردی است

کاربر ۱۴۹۵۱۱۱
۱۳۹۸/۱۲/۲۵

خیلی عالی هست

محمدرضا
۱۳۹۹/۰۳/۱۱

کتاب واقعا جالب و کاربردی

کاربر ۹۳۵۳۱۸
۱۳۹۹/۰۷/۰۷

بد جور خلاصه شده کتاب اصلن نشد چیزی رو خوب درک کنیم از توش کلی مفهمومیت کتاب ب شدت ضعیف بود

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳)
یادگیری تجسم تصاویر در ذهن بسیار ارزشمند است. مطالعات نشان می‌دهند که اگر به اطلاعات خود تصویری ضمیمه کنید، احتمال حفظ آن ۶۵% افزایش خواهد یافت.
mohadeseh
طی مدت زمانی طولانی، شما دقیقاً به همان چیزی تبدیل خواهید شد که تمام مدت به آن فکر می‌کردید. تفکرات منفی، ما را ضعیف کرده و موجب ویرانی توانایی‌های خلاقانه و حافظهٔ ما می‌شود.
mohadeseh
افکار منفی موجب سقوط و شکست می‌شوند، و بیرون آمدن از این سرازیری ممکن نخواهد بود، مگر با عوض کردن باورهای غلط.
mohadeseh

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۳ صفحه
نوع فایلEPUB
تعداد صفحات۶۳صفحه
نوع فایلEPUB