با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
لابیرنت

دانلود و خرید کتاب لابیرنت

جریان‌نوشت

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب لابیرنت  نوشته  مجتبی مظلومی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب لابیرنت

لابیرنت؛ جریان‌نوشت اثر مجتبی مظلومی روایت‌های نویسنده از نوشتن یک فیلم‌نامه یا داستان است.

 درباره کتاب لابیرنت

داستان کمی پیچشده و واقعا شبیه لابیرنت است. اول داستان فکر می‌کنید با یک زندانی روانی طرف هستید که قرار است داستان خودش را تعریف کند. جلوتر که می‌روید نویسنده برای شما از مردی جوان می‌گوید که قرار است شاهد زندگی یک قاتل سریالی باشد و بعد از آن متوجه می‌شوید با نویسنده‌ای طرف هستید که ظاهرا دارد با خودش کلنجار می‌رود که داستانش را چطور شروع کند. خلاصه لابیرنت داستانی پیچیده است از نوشتن یک داستان یا روایت که خواننده را پا به پای نویسنده درگیر خود می‌کند.

خواندن کتاب لابیرنت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر طالب داستان‌ها  وروایت‌هایی هستید که ذهن شما را به تکاپو بیاندازند و شما را حسابی درگیر خود کنند این داستان را بخوانید.

 بخشی از کتاب لابیرنت

بحث بر این بود که من می‌خواستم فیلمنامه‌ای از این روایت بنویسم که متأسفانه ناتمام ماند و هیچ‌وقت نوشته نشد ولی من متوجه این مطلب شدم که همان تصاویر و لوکیشن‌های فیلمنامه مثل این‌که به دنیای داستانی من پرتاب شده همان عناصر رنگ و صورت‌بندی‌های کادر به داستان ما رخنه کرده و من به‌دنبال راهی برای شناخت چرایی ایجاد این عناصر در ذهن خودم بودم که کار به این‌جا رسید و حالا برگردیم به روایت خودمون – داشتم به این فکر می‌کردم که یه سروسامانی به روایت بدیم و داستان کمی به جلو بره – ولی شما که اول و آخر این ماجرا رو می‌دونید این چه لطفی می‌تونه برای شما داشته باشه، جزئیات بله هنوز از جزئیات چیزی نگفتم اصلاً هنوز داستانی برای شما تعریف نکردم صرفاً یک روایت سه‌خطی براتون نوشتم و شما درگیر این روایت شدید – بذارید یک نکتهٔ دیگه‌ای بگم من حدود یک‌ساله درگیر این فضای داستانی هستم و بار اولی که این روایت تو ذهنم کلید خورد دوست داشتم خودم به‌عینه این روایت رو تجربه کنم (یعنی این ماجرا یک تجربهٔ عینی برای خودم بشه و من بعد از گذشت این ماجراها بشینم و برای اطرافیان این داستان رو تعریف کنم این اولین واکنش من به این روایت بود) سیاهی مطلق. داخلی – دفتر کار کارآگاه ـ دوربین با حرکت بسیار بسیار آهسته از پشت سر کارآگاه شروع به حرکت کرده است و ما شاهد این هستیم که کارآگاه بدون کم‌ترین حرکتی محو تصاویر روی مانیتور هست. دوربین همین‌طور آرام‌آرام درحال چرخش هست و ما در نهایت پشت مانیتور قرار می‌گیریم و صورت بسیار متفکر کارآگاه در مرکز این تصویر قرار دارد. سیاهی مطلق.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۴۲-۱۸-۳
تعداد صفحات۱۰۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۶,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۴۲-۱۸-۳