با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آیین همسرداری

دانلود و خرید کتاب آیین همسرداری

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آیین همسرداری  نوشته  دوروتی کارنگی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب آیین همسرداری

کتاب آیین همسرداری نوشته‌ی دوروتی کارنگی یکی از کتاب‌های پرطرفدار و جامع درباره راه و رسم همسرداری است. 

درباره کتاب آیین همسرداری

 دروتی کارنگی زمانی که در یک مدرسه عالی بازرگانی به دختران جوان درسی با نام رشد شخصیت می‌داد، در پرسش‌نامه‌هایی که برای کلاسش طراحی کرده بود دو سوال گنجانده بود: آیا قصد ازدواج در ده سال آینده را دارید؟ و اگر مجبور باشید که بین ازدواج و شغل یکی را انتخاب کنید کدام را ارجحیت می‌دهید؟

جواب همه به سوال اول بدون استثنا مثبت بود و انتخاب همه هم ازدواج بود.

دروتی پس از خواندن پرسش‌نامه‌ها بر آن شد مسیر کلاس را تغییر دهد. او سعی کرد افکار شاگردان کلاس را به این سمت سوق دهد که خصوصیاتی که در نظر کارفرمایان ارزشمندند دقیقآ همانی هستند که آنها را مطلوب همسرانشان می‌کند. 

 روش او موثر بود چرا که اکثریت زنان ازدواج را هدف اصلی زندگیشان قرار می‌دهند. تمامی زنانی که به دنبال ازدواجی موفقند ترجیح می‌دهند همسرانشان در زمینه شغلی که انتخاب نموده‌اند فرد موفقی باشند تا خود آنها. او می‌گوید زنانی که یاور همسرانشان هستند فقط از شگردهای بسیار ساده‌ای استفاده می‌کنند.

این کتاب سعی دارد که اصول اساسی فوق را ابتدا به قوانین ساده و قابل فهم جمع بندی و سپس در اختیار زنان قرار دهند.

دروتی این اصول را تا حد ممکن به استناد وقایع و حوادث زندگی واقعی افراد به تصویر کشیده‌ است.

غالب این افراد هم دانشجویانی از مؤسسه کارینگ بودند. تمامی اسامی و نشانی‌ها واقعی هستند.

خواندن کتاب آیین همسرداری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم.

خواندن این اثر را به علاقه‌مندان به کتاب‌های روان‌شناسی خانواده و ازدواج پیشنهاد می‌کنیم.

 بخشی از کتاب آیین همسرداری

بیل و مارجوری بلافاصله پس از ازدواج اقدام به تأسیس بنگاه معاملات ملکی و کسب کمیسیون از این طریق می‌کنند. هیچ منبع درآمدی به جز اراده‌ای قوی برای موفقیت و ظرفیت بالا برای سخنگویی نداشتند. دفتر کارشان انتهای یک راهروی بلااستفاده در یک ساختمان تجاری بود.

مارجوری معمولا دفتر را اداره می‌کرد و بیل در حراج‌ها شرکت می‌کرد. در آغاز کارشان بسیار کند پیش می‌رفت تا آنجایی که بیشتر مواقع حتی برای خورد و خوراک نیز صرفه جویی می‌کردند. اما زمانی که کسب و کارشان رونق خوبی گرفت خودشان اقدام به خرید خانه‌ها می‌کردند و بعد آنها را به قیمت مناسب‌تری می‌فروختند. سپس خودشان خانه‌هایی را برای فروش ساختند و آنقدر موفقیت کسب کردند که بیل احساس کرد بهتر است قبل از اینکه خیلی دیر شود وارد زمینه جدیدتری شوند. بعد از چندین مشاوره خانوادگی مارجوری و بیل به این نتیجه رسیدند که چون فرصت خوبی برای عرض اندام در عرصه صنعت نفت بود آنها هم وارد این مبارزه شوند.

این شرح مختصری از چگونگی تولد کمپانی نفتی ویلیام گراهام بود. در حال حاضر نیز بیل در بسیاری از رقابت‌های جدید جهانی ایفای نقش می‌کند. او و مارجوری همیشه حول و حوش احتمالات ممکن در زمینه سرمایه گذاری‌های خارجی مطالعه می‌کنند. هر وقت و هر جا که تصمیمی می‌گیرند آن را با موفقیت به انجام می‌رسانند. گراهام‌ها همواره در برنامه‌ریزی‌ها و اهدافشان استعدادها خلق و خو و تعلیمات بیل را مدنظر قرار داده‌اند.

همسرش می‌گوید هر وقت بیل پروژه‌ای را با موفقیت به انجام رسانده بلافاصله درگیر مبارزه‌ای جدیدتر می‌شود تا علاقه‌اش را از دست ندهد.

آنها با چنین طرز فکری زندگی رضایت بخشی را خلق کرده‌اند موفقیت گراهام‌ها شاهدی است بر این واقعیت که مردی اهدافش را طرح ریزی و سپس آنها را دقیقآ اجرا می‌کند مستقیمآ به قلب هدف پیش می‌رود. هیچ کس نمی‌تواند بدون هدف‌گیری درست به نقطه نشانه شلیک کند حتی اگر کمی هم از نشانه دور شدیم می‌توانیم کمی جلوتر برویم و نزدیکتر آن را مورد هدف قرار دهیم تا اینکه با چشمان بسته به هدف شلیک کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
نسا
۱۳۹۹/۰۲/۲۶

لطفا در کتابخانه بینهایت قرار دهید

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۱۱/۱۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۹۲۵-۰۶-۳
تعداد صفحات۲۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۱۱/۱۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۹۲۵-۰۶-۳