با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بیداری غول درون

دانلود و خرید کتاب بیداری غول درون

چطور کنترل سریع سرنوشت ذهنی، احساسی و فیزیکی‌مان را به دست بگیریم

۴٫۴ از ۸ نظر
۴٫۴ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بیداری غول درون  نوشته  آنتونی رابینز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب بیداری غول درون

بیداری غول درون چکیده‌ای از مهم‌ترین مطالب کتاب بیداری غول درون آنتونی رابینز است. در این کتاب یادمی‌گیریم که چطور کنترل سریع سرنوشت ذهنی، احساسی و فیزیکی‌مان را بدست بگیریم.

درباره کتاب بیداری غول درون

در زندگی چه چیزی را از صمیم قلب می‌خواهید؟ بزرگترین آرزوها در زندگی کاملا به احساسی که می‌خواهید داشته باشید گره خورده است. تمام آن‌چه که شما از زندگی می‌خواهید، تغییر دادن احساس فعلی خود است.

میان چیزی که فرد می‌خواهد در زندگی به‌دست بیاورد و احساسی که می‌خواهد داشته باشد ارتباط مستقیمی وجود دارد. رفتارها، نتیجه‌ی مستقیم وضعیتِ عاطفیِ فعلیِ شما هستند، نه نتیجه‌ی عوامل خارجی. بنابراین، با تغییر دادن وضعیت عاطفی خود، می‌توانید شیوه‌ی رفتار خود را تغییر دهید.

تسلط بر خود، کلید زندگی باکیفیت است و ایجاد و پرورش یک سیستم باورِ قدرتمند، مهم و حیاتی است. زمانیکه یک سیستمِ باور نامحدود، ایجاد و به طور منظم تقویت شده باشد، زندگی افراد در مسیر و سرنوشت نهایی آن سیستم باور دنبال می‌شود. شما عملا می‌توانید با به‌وجود آوردن سیستم باور مناسب، هرچه در زندگی می‌خواهید را داشته باشید و سرنوشت خود را بسازید و با استفاده از آن بر کلام، رفتار، و افکار خود تاثیر بگذارید.

بسیاری از مردم می‌دانند برای موفق شدن در زندگی چه کاری باید انجام دهند، اما در واقع افراد کمی این راه را طی می‌کنند و کاری که می‌دانند لازم است را انجام می‌دهند. برای پیشرفت پایدار در کیفیت زندگی خود، باید بر احساسات- وضعیت جسمی - روابط شخصی و حرفه‌ای - سرمایه مالی و زمان خود تسلط داشته باشید.

راز رسیدن به موفقیت آموختن این است که چطور از شادی و ناراحتی استفاده کنیم. معنایی که ما به هر رخدادی اختصاص می‌دهیم تاثیر بسیاری بر کسی که اکنون هستیم و راهی که در آینده خواهیم رفت، دارد. به طور کلی، اکثر باورها بر اساس تجربیات گذشته و در نتیجه‌ احساسات لذت‌بخش یا دردناک هستند.

تفکر، فرایند پرسش و پاسخ است. بنابراین برای تغییر رفتارهای گذشته باید سوال‌های متفاوتی از خود بپرسید. یک اتفاق ممکن است برای چند نفر رخ دهد و هر یک احساس متفاوتی نسبت به آن داشته باشند. معنایی که فرد به هر اتفاقی اختصاص می‌دهد تنها برگرفته از احساسات او است و احساسات نیز برگرفته از سوال‌هایی است که فرد از خود می‌پرسد و یا نمی‌پرسد؛ می‌باشد.

خواندن کتاب بیداری غول درون را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری علاقه دارید و وقت کافی برای خواندن کتاب کامل بیداری غول درون را ندارید، خواندن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

درباره آنتونی رابینز

آنتونی رابینز، یکی از موفق‌ترین و مشهورترین نویسندگان، مربی انگیزشی و سخنران در دنیاست. او در گذشته زندگی فقیرانه و سختی را گذرانده و بیش از ۲۰ کیلو اضافه وزن داشته که این اضافه وزن او را تبدیل به فردی بی‌حوصله و خواب‌آلود کرده بود، اما یک روز تصمیم گرفت که تغییر کند و همه تغییرات موجود در زندگی امروزش را با تغییر تفکرات و دیدش به دنیا به وجود آورد. آنتونی یک بنیاد خیریه بزرگ دارد و تلاش می‌کند تا به همه افراد کمک کند تا سرنوشت خودشان را بدست گیرند. او کتاب‌های بسیار موفق زیادی نوشته و چندین سال متوالی مرد شماره یک آمریکا در استراتژی سبک زندگی و کسب‌وکار بوده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است