با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ساکت مثل شب

دانلود و خرید کتاب ساکت مثل شب

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ساکت مثل شب  نوشته  مانفرد بیلر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ساکت مثل شب

کتاب ساکت مثل شب نوشته مانفرد بیلر با ترجمه سعیده بوغیری توسط نشر رادمهر منتشر شده است. 

درباره کتاب ساکت مثل شب

این کتاب سرنوشت نویسندگان آلمانی است. کتاب روایتی اول شخص دارد و از کودکی با شخصیت اصلی داستان همراه می‌شود داستان نثری ساده و روان دارد و روایت داستان از کودکی شخصیت با او همراه است و خاطراتش را می‌گوید به‌طور مثال زمانی که مردان زغال‌سنگ فروش به خانه آن‌ها می‌آیند کودک با تفاوت‌ها آشنا می‌شود.

خواندن کتاب ساکت مثل شب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به دنبال یک رمان جذاب هستید که تا انتها شما را با خودش همراه کند این کتاب را از دست ندهید.

بخش‌هایی از کتاب ساکت مثل شب

بابا یک‌شنبه صبح‌ها به کافه می‌رود. به محض این‌که از خانه بیرون می‌رود، مامان کلاه برجسته‌ام را روی سرم می‌کشد، مرا توی کالسکه می‌گذارد و در شهر می‌گرداند. رویهٔ کالسکه پایین افتاده. من صاف می‌نشینم، به بالش تکیه می‌دهم و با چشمانم دنیا را حریصانه می‌بلعم. وقتی چرخ‌ها به جدول پیاده‌رو می‌خورد و کالسکه کج می‌شود، کمی بالا می‌آورم و عروسکم را به سینه فشار می‌دهم. مامان می‌گوید: «نترس...» حرفش را می‌فهمم. ادیت یک کلاه با پرهای رنگی روی سر دارد و مرتب به اطراف نگاه می‌کند. مامان سی و دو سال دارد و بابا بیست و نه سال. مامان همیشه مرا از همین راه به گردش می‌برد و ما همیشه با همان آدم‌های همیشگی روبرو می‌شویم. یکی کلاهش را برمی‌دارد و آرام چیزی به مامان می‌گوید. غیرتم گل می‌کند. مامان لبخندی می‌زند، قرمز می‌شود و سری تکان می‌دهد. من جیغ می‌کشم. طرف چانه‌ام را غلغلک می‌دهد و دماغم را می‌کشد. جیغ وحشتناکی می‌کشم. دماغم را ول می‌کند. آن‌قدر دستش را بالا می‌برد که انگار می‌خواهد پرِ رنگی کلاه مامان را بردارد و بعد در یک چشم به هم زدن ناپدید می‌شود. مامان به او می‌گوید: «دلقک!...» من هم می‌فهمم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۱۱/۲۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۶۷۳-۷۲-۲
تعداد صفحات۳۱۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۱۱/۲۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۶۷۳-۷۲-۲