با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۱۷ قانون موفقیت

دانلود و خرید کتاب ۱۷ قانون موفقیت

۴٫۰ از ۱۶ نظر
۴٫۰ از ۱۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۱۷ قانون موفقیت  نوشته  ناپلئون هیل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ۱۷ قانون موفقیت

کتاب ۱۷ قانون موفقیت نوشته ناپلئون هیل با ترجمه مجید شهرابی منتشر شده است. کتاب ۱۷ قانون موفقیت ماجرای موفقیت نویسنده است زمانی که تصمیم می‌گیرد مسیری مانند غول‌های موفقیت دنیا طی کند.

درباره کتاب ۱۷ قانون موفقیت

درکتاب ۱۷ قانون موفقیت راز و رمزهای موفقیت افراد با نفوذ، مقتدر و غول‌های صنعت و بازرگانی مطرح می‌شود. نام این شخصیت‌های بزرگ همیشه به نیکی یاد خواهد شد و یاد و کارشان در تاریخ زنده خواهد ماند. نابغه‌هایی که بهانه نمی‌آورند و غر نمی‌زدند. آن‌ها خود را اسیر وضعیت موجود و تقدیر یا سرنوشت نمی‌دانستند. آن‌ها افکار و شخصیت بزرگی داشتند. اغلب کارهایی انجام می‌دادند که دیگران از انجام آن‌ها اظهار ناتوانی می‌کردند. بی‌شک آنان افرادی توانمند و مانند دیگران هستند و جزو قدیسان نیستند. انسان امروز بیش از هر زمان دیگر، به خرد و تدبیرشان نیاز دارد. کتاب ۱۷ قانون موفقیت روش رسدن به موفقیت را جلوی پای خواننده می‌گذارد و او را هدایت می‌کند.

خواندن کتاب ۱۷ قانون موفقیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمام کسانی که ذره‌ای به خود باور دارند و می‌خواهند مسیر پیشرفت را شروع کنند می‌توانند این کتاب را مطالعه کنند و از آن به‌عنوان یک خودآموز موفقیت استفاده کنند.

بخش‌هایی از کتاب ۱۷ قانون موفقیت

جالب است بدانید که بیشتر افراد موفق در تمامی عرصه‌های زندگی - و به‌ویژه در زمینهٔ فروشندگی و کاسبی - افرادی پرشور و پرحرارت هستند. شور و اشتیاق، نیرویی محرک است که نه‌تنها به افراد واجد آن قدرت بیشتری می‌دهد، بلکه مسری نیز هست و روی تمامی افراد نیز اثر می‌گذارد. شور و اشتیاق برای انجام کار و شغل موردنظر خود باعث می‌شود که خستگی آن بسیار کمتر احساس شود. مشاهده شده است حتی کارگرانی که مشغول کار پرمشقت حفر تونل هستند، با آواز خواندن در هنگام کار و داشتن شور و اشتیاق به کارشان، خستگی و یکنواختی و رنج آن را تا حد زیادی از بین می‌برند.

وقتی یانکی‌ها طی جنگ جهانی اول وارد میدان نبرد شدند، با خواندن آوازهای حماسی و روحیه‌ساز شور و حرارت خاصی پیدا می‌کردند و به جوش‌وخروش می‌آمدند. این امر برای روحیهٔ خسته از جنگ سربازان نیز مؤثر بود و شور و اشتیاق خاصی به آنان می‌بخشید.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
mahya
۱۳۹۹/۰۱/۱۷

این کتاب حاصل چندین سال تجربه ناپلئون هیل است و تجربیاتی که در این کتاب درج شده است باعث می شود در تصمیم گیری هایمان و فرصت هایمان بیشتر توجه و تفکر کنیم . وقتی کتاب می خونی اطلاعات جدید

- بیشتر
naseri
۱۴۰۰/۰۵/۱۸

به نظر من عالی بود👌👌

saloo
۱۳۹۹/۰۸/۱۴

بد نبود

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۱)
ارزش واقعی این کتاب در صفحات آن نیست، بلکه در واکنش شماست در قبال آنچه می‌خوانید.
کاربر ۱۵۵۵۲۷۶
موفقیت را نمی‌توان از درخت چید. موفقیت به پشتکار، جدیت، تلاش، فداکاری، تصمیم دقیق و به‌موقع، و شخصیت مقتدر و نیرومند نیاز دارد. هر چیزی بهایی دارد و هیچ‌چیزی را نمی‌توان بدون پرداخت بهای آن به دست آورد؛ یا اگر چیز باارزشی به‌دست آید، نمی‌توان برای طولانی‌مدت آن را حفظ کرد.
نسا
از جمله کتاب‌های کلاسیک و توصیه‌شده از این نوع می‌توان به کتاب جبران نوشتهٔ رالف والدو امرسون و عصر خرد به قلم توماس پین اشاره کرد. این دو کتاب تاریخی به ایجاد مفهوم اعتمادبه‌نفس در ذهن و رسیدن به آن کمک می‌کنند. آن‌ها درک این موضوع را که چرا احتمالات کمی در زندگی وجود دارد، البته اگر وجود داشته باشد، آسان‌تر می‌کنند.
کاربر ۲۳۶۷۹۷۳
هر کسی که بتواند افکار و ایده‌های بزرگی در زندگی خود خلق کند، به توانایی و قدرتی عظیم دست خواهد یافت.
shahpour rezaei
«افراد موفق خیلی سریع و قطعی تصمیم می‌گیرند و به‌ندرت نیز تصمیمات خود را تغییر می‌دهند. در مقابل، افراد ناموفق به‌کندی و با تردید تصمیم می‌گیرند و اغلب هم سریع تصمیمات خود را عوض می‌کنند.»
نسا
در لحظه‌ای که شما جمله‌ای راجع‌به هدف اصلی‌تان می‌نویسید، درواقع بذر آن هدف را در ذهن ناخودآگاه خویش می‌کارید. از طریق برخی فرآیندها که حتی دانشمندان و محققان متخصص نیز هنوز درنیافته‌اند، کائنات باعث می‌شود که ذهن ناخودآگاهتان از آن هدف اصلی به‌منزلهٔ الگو یا طرحی استفاده کند که بخش عمده‌ای از افکار، ایده‌ها و تلاش‌های شما را در جهت نیل به هدفتان هدایت می‌کند. این حقیقتی عجیب و انتزاعی است؛ چیزی که نمی‌توان به‌طور دقیق سنجید یا حتی روی آن تمرکز کرد. اما به‌هرحال یک حقیقت است!
نسا
هیچ‌گاه از یاد نبرید که با صبر و تحمل و بردباری، دشوارترین مشکلات هم حل‌شدنی است. برعکس وقتی که صبر و تحمل خود را از دست می‌دهید، با از دست دادن کنترل ذهن و فکرتان، بزرگ‌ترین و نابخردانه‌ترین اشتباهات را مرتکب می‌شوید.
کاربر ۲۳۶۷۹۷۳
۱. هدفی مشخص در نظر بگیرید و برای رسیدن به آن، طرح و برنامه‌ای معین ایجاد کنید. ۲. اقداماتی ابتکاری و نوآورانه انجام دهید و طرح و برنامه‌تان را وارد عمل کنید. ۳. به خود و توانمندی‌هایتان اعتقاد داشته باشید تا بتوانید طرح و برنامه‌هایتان را با موفقیت تکمیل کنید. صرف‌نظر از اینکه چه کسی هستید، به چه کاری مشغولید، درآمدتان چقدر است، یا اینکه پول کمی دارید، اگر ذهن سالم و روشنی داشته باشید و اگر بتوانید به‌خوبی از قوهٔ تخیلتان استفاده کنید، آن‌گاه می‌توانید به‌تدریج به جایگاهی مناسب دست یابید که برایتان احترام و ارزش به ارمغان آورد و تمامی چیزهای دنیوی ضروری‌تان را فراهم سازد. ترفندی در این خصوص وجود ندارد
کاربر ۲۳۶۷۹۷۳
طبق ماهیت انسان و جهان، هر ذهنیت و فکری که ارسال می‌کنید یا هر رفتاری که انجام می‌دهید، مجموعه‌ای از افکار و رفتارهای مشابه دیگر را به‌سوی خود جلب و جذب خواهد کرد و شاهد خواهید بود که در زمان مقرر به شما برمی‌گردد. این حقیقتی تثبیت‌شده است که نمی‌توان از آن فرار کرد؛ حقیقتی که بر مبنای نظام و قانون خلقت و طبیعت است؛ حقیقتی جاودانی در جهان هستی و همچون خالق آن. حقیقتی که مثل قانون جاذبه عمل می‌کند. برای نادیده‌گرفتن آن، باید خود و نظم و ترتیب جهان را نادیده بگیرید. این کار فقط نشان از جهل و نادانی شما خواهد داشت و فرصت‌هایتان را برای رسیدن به موفقیت از بین خواهد برد. جهان هستی قواعدی مشخص دارد که نادیده‌گرفتن آن‌ها یا انکارشان چیزی را عوض نخواهد کرد، جز اینکه سرنوشت شما را تغییر خواهد داد و شما را از موفقیت و شادکامی محروم خواهد کرد.
shahpour rezaei
نخستین گام ضروری در گسترش ابتکار عمل و پیشگامی درواقع شکل‌دادن عادت تصمیم‌گیری سریع و قطعی است. تمامی افراد موفق از قدرت تصمیم‌گیری خوبی برخوردارند. افرادی که در تردید و ابهام بین دو یا بیش از دو تصمیم‌اند و افکار مبهمی راجع‌به آنچه می‌خواهند انجام دهند در سر دارند، درکل بدون انجام دادن هیچ کاری همچنان سردرگم و حیران می‌مانند.
نسا

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۱,۹۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۱۰/۱۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۴۷۳-۲
تعداد صفحات۲۳۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۱,۹۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۱۰/۱۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۴۷۳-۲