با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تپش

دانلود و خرید کتاب تپش

مجموعه رمان نوجوان امروز

۳٫۰ از ۴ نظر
۳٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تپش  نوشته  رفیع افتخار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تپش

کتاب تپش نوشته رفیع افتخار توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است. کتاب تپش یک رمان نوجوان است با حال و هوای جنگ تحمیلی.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که در سال ۱۳۴۴ پایه‌گذاری شد، گسترده ترین شبکه کتابخانه‌های کودکان و نوجوانان را دارد و از برجسته‌ترین تولیدکنندگان کتاب کودک است. این سازمان علاوه بر کتاب، محصولات فرهنگی دیگری مانند فیلم و سرگرمی‌های سازنده و موسیقی نیز برای کودکان تولید می‌کند.

درباره کتاب تپش

یکی از بهترین راه‌های مرور خاطرات جنگ ایران و عراق و حال مردم و مقاومت و ایستادگی و پایداریشان رمان است و انتقال آن از طریق رمان نوجوان به نسل جدید یکی از راه‌های آموزش ایستادگی به نسل جدید است.

خواندن کتاب تپش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به ادبیات داستانی و والدینی که دوست دارند برای فرزندانشان قصه بخوانند، مخاطبان اصلی این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Elaheh
۱۳۹۸/۱۲/۱۹

در اوایل کتاب، نوشته ها مبهمه و رفته رفته داستان معلوم میشه حتی شخصیت اصلی داستان هم اوایل نمیشه تصویری ازش در ذهن داشت؛ب حواشی دوران دفاع مقدس مربوطه . درکل کتاب خوبیه🙂

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۰/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۰۱-۰۴۴۳-۶
تعداد صفحات۱۲۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۰/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۰۱-۰۴۴۳-۶