با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شب به خیر، ترنا

دانلود و خرید کتاب شب به خیر، ترنا

۳٫۷ از ۱۲ نظر
۳٫۷ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شب به خیر، ترنا  نوشته  جمال الدین اکرمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شب به خیر، ترنا

کتاب شب به خیر، ترنا نوشته جمال‌الدین اکرمی توسط انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است. کتاب شب به خیر، ترنا یک داستان بلند برای نوجوانان است.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که در سال ۱۳۴۴ پایه‌گذاری شد، گسترده ترین شبکه کتابخانه‌های کودکان و نوجوانان را دارد و از برجسته‌ترین تولیدکنندگان کتاب کودک است. این سازمان علاوه بر کتاب، محصولات فرهنگی دیگری مانند فیلم و سرگرمی‌های سازنده و موسیقی نیز برای کودکان تولید می‌کند.

درباره کتاب شب به خیر، ترنا

کتاب روایت خانواده‌ای است که مادرشان سال‌ها قبل به کشوری دیگر مهاجرت می‌کند و بعد از آن دو فرزند خانواده هم به او ملحق می‌شوند و پدرشان را تنها می‌گذارند. مهاجرت و خانواده موضوعات اصلی کتاب شب به خیر، ترنا است.

خواندن کتاب شب به خیر، ترنا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به ادبیات داستانی و والدینی که دوست دارند برای فرزندانشان قصه بخوانند، مخاطبان اصلی این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۹)
پاییز
۱۳۹۹/۰۸/۲۸

در مورد ترنا و سینا. خواهر و برادری که در خارج از کشور با پدرشون زندگی میکنند. و والدین شون در شرف طلاق هستند. خوندنش یه جاهایی واقعا سخت میشد و حوصله ام سر میرفت. اما تونستم تمومش کنم. اما

- بیشتر
مانا
۱۳۹۹/۱۰/۳۰

درباره مهاجرت و فضاهایی که ۱ نوجوان تجربه می کند. برای من جالب بود. تا حالا از دریچه چشم ۱ نوجوان خارج کشور ندیده بودم

fatima
۱۳۹۸/۱۱/۲۲

رمانی جذاب و زیبا از جمال الدین اکرمی، درباره خواهر و برادری دور از ایران که دچار مشکلات زیادی شده اند . پدری دارند که آن ها را از ایران خارج کرده و در آن جا تنها گذاشته و دنبال

- بیشتر
SaharTahouri
۱۳۹۸/۱۲/۲۰

یکی از عالی‌ترین کتابای کانون 😍😍😍

pouya parsi
۱۳۹۸/۱۲/۱۷

بسیار عالی و استادانه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۰/۱۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۰۱-۰۴۳۷-۵
تعداد صفحات۱۵۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۰/۱۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۰۱-۰۴۳۷-۵