کتاب ارزیابی تناسب شغلی اثر پریسا فاضل کیا

دانلود و خرید کتاب ارزیابی تناسب شغلی

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ارزیابی تناسب شغلی  نوشته  پریسا فاضل کیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ارزیابی تناسب شغلی

کتاب ارزیابی تناسب شغلی مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی نوشته دکتر پریسا فاضل کیا و پریسا شفاعت مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس ارزیابی تناسب شغلی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب ارزیابی تناسب شغلی شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب ارزیابی تناسب شغلی

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب ارزیابی تناسب شغلی با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب ارزیابی تناسب شغلی مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب ارزیابی تناسب شغلی

مطالعه کتاب ارزیابی تناسب شغلی برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۱۸-۲
تعداد صفحات۹۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۱۸-۲