با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب داستان ۴

دانلود و خرید کتاب کتاب داستان ۴

۲٫۳ از ۴ نظر
۲٫۳ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کتاب داستان ۴  نوشته  علی‌اصغر عزتی پاک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کتاب داستان ۴

کتاب داستان ۴ به همت علی‌اصغر عزتی پاک منتشر شده است. این کتاب مجموعه داستان است و شامل چندین داستان کوتاه می‌شود که توسط انتشارات کانون پرورش فکری کودکانان و نوجوانان منتشر شده است.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که در سال ۱۳۴۴ پایه‌گذاری شد، گسترده ترین شبکه کتابخانه‌های کودکان و نوجوانان را دارد و از برجسته‌ترین تولیدکنندگان کتاب کودک است. این سازمان علاوه بر کتاب، محصولات فرهنگی دیگری مانند فیلم و سرگرمی‌های سازنده و موسیقی نیز برای کودکان تولید می‌کند.

درباره کتاب داستان ۴

کتاب داستان ۴ شامل ۱۲ داستان از ۱۲ نویسنده است که با تصاویر اندک کنار هم قرار گرفته‌اند. این کتاب برای نوجوانان مناسب‌تر است و داستان‌ها کوتاه هستند و با نثر ساده خود و خواننده را اذیت نمی‌کنند بلکه کمک می‌کنند با جهان بیشتر آشنا شود و تجربه زیستی جذب کند.

خواندن کتاب داستان۴  را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به ادبیات داستانی و والدینی که دوست دارند برای فرزندانشان قصه بخوانند، مخاطبان اصلی این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۰/۰۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۰۱-۰۲۰۰-۵
تعداد صفحات۱۰۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۰/۰۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۰۱-۰۲۰۰-۵