با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب دلقک خصوصی اثر جیمز فین گارنر

دانلود و خرید کتاب دلقک خصوصی

۵٫۰ از ۷ نظر
۵٫۰ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دلقک خصوصی  نوشته  جیمز فین گارنر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب دلقک خصوصی

کتاب دلقک خصوصی نوشته جیمز فین گارنر نویسنده و طنز‌پرداز اهل شیکاگو با ترجمه رضا اسکندری آزاد منتشر شده است. این کتاب یک اقتباس از یک فیلم سینمایی است. با اسم بمیر بمیر عزیزمن. (!Die Die, My Darling)

درباره کتاب دلقک خصوصی

این کتاب با اسم اصلی Honk Honk, My Darling منتشر شده است. کتاب اقتباسی از یک فیلم سینمایی است اما زاویه دید داستان تغییر کرده است. خود نویسنده از کتابش با عنوان نوآر دلقکی نام می‌برد و آن را سبک خاصی می‌داند که خودش ابداع کرده است. داستان فضایی خاکستری و طنز‌آلود دارد و نویسنده با نگاه دلقک در داستان همراه می‌شود. جیمز فین گارنر نویسنده کتاب دلقک خصوصی در ایران با کتاب «قصه‌های از نظر سیاسی بی‌ضرر» شناخته می‌شود.

خواندن کتاب دلقک خصوصی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای علاقه‌مندان به سینمای نوآر و وهم‌انگیز و جنایی جذاب است و با روایتی تصویری خواننده را با خودش همراه می‌کند.

بخش‌هایی از کتاب دلقک خصوصی

کیف پولش را بیرون آورد، دو تا پنج‌دلاری ازش بیرون کشید و بی‌هیچ احترامی انداخت طرفم، اما من هر طور بود روی هوا قاپیدم‌شان. هنوز در برخی موارد می‌توانستم از خودم تروفرز واکنش نشان بدهم. ده دلار این روزها ارزش سابق را نداشت، اما به کار دلقک ازکارافتاده‌ای که حتی به شپش‌های ته جیبش هم مقروض بود، می‌آمد. «باشه، مأموریتو قبول می‌کنم. با این کار یه سگ تازی واسه خودت دست‌وپا کردی.»

سایر کتاب‌های جیمز فین گارنر

مشاهده همه

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
کاربر ۱۳۰۸۱۶۴
۱۳۹۹/۰۷/۱۲

خیلی عالی

fatemeh
۱۴۰۰/۰۹/۱۴

داستانش درمورد یه دلقکی هست که بخاطر دلایلی ک مطرح هم نمیشه فعلا بیکار و علافه و بهش پیشنهاد میشه یکی رو برا ی نفری پیدا کنه و ب اصطلاح ی کارآگاه خصوصی میشه... ترجمه اش عالیه، من از نویسنده اش

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۰/۲۲
شابک۹-۴۵۳-۸۰۴-۴۶۹-۸۷۹
تعداد صفحات۲۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۰/۲۲
شابک۹-۴۵۳-۸۰۴-۴۶۹-۸۷۹