با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جادوی فکر بزرگ

دانلود و خرید کتاب جادوی فکر بزرگ

۴٫۲ از ۵ نظر
۴٫۲ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جادوی فکر بزرگ  نوشته  دیوید جِی. شوارتز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب جادوی فکر بزرگ

جادوی فکر بزرگ نوشته دکتر دیوید شوارتز یکی از برترین کتاب‌های روان‌شناسی و موفقیت در زندگی است که جزو کتاب‌های پر فروش دنیا قرار دارد. سید حمید پورموسی و حسن نظری این کتاب را به فارسی ترجمه کرده‌اند.


درباره کتاب جادوی فکر بزرگ

دکتر دیوید شوارتز اعتقاد دارد موفقیت افراد در گرو بزرگی تفکر آن‌ها است؛ بر همین اساس نیز کتابی را با عنوان جادوی فکر بزرگ تالیف کرده است. همه ما بدون آنکه بدانیم محصول طرز تفکر محیط خود هستیم. از آنجا که اغلب افکار کوچک ما را احاطه می‌کنند، نه‌تنها پشرفت نمی‌کنیم بلکه در مسیر سقوط قرار می‌گیریم. دکتر شوارتز در کتاب جادوی فکر بزرگ به شما می‌آموزد چگونه با تمرکز بر روی مسائل عمده، از قید نکات جزیی و دست و پاگیر رهایی یابید. بنابراین این کتاب را باید همچون کلید موفقیت دانست که ما را به رویایی که در سر داریم، می‌رساند. در کتاب پیش‌رو ده‌ها نظریه‌ی علمی و تکنیک وجود دارد که شما را در مسیر تقویت نیروی عظیم بزرگ‌اندیشی یاری می‌کند.

خواندن کتاب جادوی فکر بزرگ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

مطالعه کتاب جادوی فکر بزرگ را به افرادی که به دنبال موفقیت هستند پیشنهاد می‌کنیم. دکتر دیوید شوارتز در این کتاب مراحلی را که باید برای دستیابی به فکر بزرگ پیموده شود، به شما می‌آموزد.

جملاتی از کتاب جادوی فکر بزرگ

موفقیت به معنی بسیاری از چیزهای عالی و مفید است. موفقیت به معنای رفاه شخصی است: خانه خوب، تعطیلات، مسافرت، وسایل جدید، امنیت مالی که برای بچه‌های شما فایده‌های زیادی دارد. موفقیت به معنای پیروزی مدیریت شایسته شماست که دیگران را وا می‌دارد که زندگی اجتماعی و تجاری شما را با تحسین نظاره کنند. موفقیت یعنی آزادی: رهایی از نگرانی، ترس، نا امیدی و شکست. موفقیت به معنای احترام به خود است که شادی و رضایت واقعی را دائکا از زندگی پیدا کرده و باز هم می‌تواند بیشتر شود، البته در حق کسانی که وابسته به شما هستند.

برای مطالعه‌ی جمله‌های بیشتری از کتاب جادوی فکر بزرگ، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.

فهرست کتاب جادوی فکر بزرگ

 • باور کنید می‌توانید موفق شوید و موفق خواهید شد
 • خود را از بهانه‌تراشی، بیماری افراد ناموفق، نجات دهید
 • اعتمادسازی کنید و ترس را از بین ببرید
 • چگونه بزرگ فکر کنید؟
 • چگونه خلاقانه فکر و آرزو کنیم؟
 • شما همانی هستید که فکر می‌کنید هستید
 • محیط خود را مدیریت کنید: برای هر کاری درجه‌ی یک باشید
 • نگرش‌های خود را به حامیان خویش تبدیل کنید
 • راجع به اشخاص درست فکر کنید
 • عادتِ عمل پیدا کنید
 • چگونه شکست را به پیروزی تبدیل کنیم؟
 • بهره‌گیری از اهداف در پیشرفت مؤثر است
 • چگونه مانند یک رهبر بیندیشیم؟

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
امید
۱۳۹۹/۰۹/۱۴

این کتاب بسیار زیبا و روان ترجمه شده سپاس از مترجم عزیز.

ebia.rahman
۱۳۹۹/۰۶/۱۱

کتاب خوب رو از روی فهرست هم میشه تشخیص داد و این کتاب هم موضوعات جذاب و بسیار مفیدی داره. در باب اعتماد به نفس و ارتباط دیگران و خیلی از عنوان های دیگری که اگه هر فردی اونا رو به

- بیشتر
شازده کوچولو
۱۳۹۸/۰۹/۲۶

این کتاب همونیه که شادمهر معرفی کرده بود تو پیجش نخوندم ولی مطمئنم خوبه♥️

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۰۵)
خود تعریفی‌های کمال‌گرایانِ و متعالی را تمرین کنید و خودآزاری‌های حقارتی را حذف کنید. شما همان شخصیتی هستید که در ذهنتان، تصور و تجسم می‌کنید. خودتان را بهتر از این‌ها تخیل کنید تا عملاً و علناً هم بهتر از این‌ها باشید.
علی
لحظه‌ای به یکی از معروف‌ترین محصولات مثلاً کوکاکولا فکر کنید. روزی نیست که چشم یا گوشتان با تبلیغات کوکا نوازش نشود. تولیدگران کوکاکولا دائماً در گوشتان جار می‌زنند که کوکا نوشیدنی معرکه‌ای است. ظاهراً دلیل خوبی هم دارند زیرا اگر شمارا ول کنند احتمالاً نسبت به کوکا، بی‌تفاوت و دلسرد خواهید شد، و در این صورت فروش آن‌ها هم افت می‌کند؛ ولی کارخانه کوکاکولا چنین کاری را اجازه نداده و مزایای کوکا را دائماً تکرار و تلقین و القا می‌کند.
علی
ب- همیشه با خودتان زمزمه کنید که خیلی بهتر از آنید که ظاهراً به نظر می‌رسید. مردمان موفق اصلاً فوق‌العاده نیستند و لازمه موفقیت نیز هوش و نخبگی نیست. رمز و راز خاصی هم نداشته و ربطی به شانس و بخت هم ندارد. بلکه آدم‌های موفق، انسان‌های معمولی هستند که اعتمادبه‌نفس و اراده بیشتری دارند.
علی
اقدام، ترس را رفع می‌کند و تأخیر و تردید، ترس را بدتر هم می‌کند.
علی
با وفاداری به اهداف، ذره‌ای شک و تردید به فکرتان راه ندهید. نیازی به آب‌وآتش زدن هم نبوده بلکه اگر نتیجه‌ای حاصل نشد می‌توانید راه و روش‌های دیگری را بلافاصله امتحان کنید.
ebia.rahman
موقع جمع‌آوری اطلاعات درباره مشتریان علاوه بر داده‌های معمولی و روزمره از قبیل سن و سال و درآمد و تعداد فرزندان و ... حواسم پی یک مسئله دیگری هم هست و آن‌هم بهانه‌ای خوب برای رفاقت و معاشرت است
ebia.rahman
به کارمندانی نیاز دارم که بتوانند مسائل را تحلیل کرده و ایده‌پردازی و خیال‌پروری داشته و رؤیاهای خودشان را به واقعیت تبدیل کنند. یک آدم پر از فکر می‌تواند پول‌ساز شود نه یک آدم بامعلومات.
علی
یادتان نرود که طرز فکرتان است که هوشتان را راهنمایی می‌کند و باارزش‌تر از میزان هوش شماست.
علی
در برابر کسانی که شمارا به ناتوانی و بی‌عرضگی تشویق می‌کنند، کاملاً موضع دفاعی بگیرید. پند و نصیحت‌های منفی آنان را فقط به‌منزله کری و رجزخوانی‌هایی تلقی کنید که موفقیت شمارا ثابت می‌کند. خیلی احتیاط کرده و مراقب این مسئله باشید، بگذارید که مثبت بافان، فرش قرمز زیر پایتان را ببافند. منفی‌باف‌ها را دور کنید
علی
طرح‌های مهم را به افراد فراغ البال و با وقت آزاد بیشتر نسپارید، زیرا تجربه ثابت کرده که کسی که زیادی وقت دارد، همکار خوبی نیست.
ebia.rahman

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۱۰
تعداد صفحات۲۸۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۱۰