با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتابچه قانون ده برابر

دانلود و خرید کتاب کتابچه قانون ده برابر

تنها تفاوت بین موفقیت و شکست

۴٫۱ از ۸ نظر
۴٫۱ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کتابچه قانون ده برابر  نوشته  گرنت کاردون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب کتابچه قانون ده برابر

کتابچه قانون ده برابر چکیده‌ای از ارزشمندترین مطالب کتاب قانون ده برابر نوشته گِرَنت کاردُون است. کاردون این قانون را تنها تفاوت بین موفقیت و شکست می‌داند.

درباره کتاب قانون ده برابر

این کتاب مجموعه‌ای از توضیحات، تعریف‌ها و نظرات کاردون درباره چگونگی رسیدن به موفقیت است

هدف اصلی کتاب قانون ده برابر این است که به خوانندگان نشان دهد هر فردی می‌تواند در هر کاری که انجام می‌دهد، موفق باشد. انسان همیشه هم برای موفقیت یا رسیدن به هر چیزی در زندگی خود، نیاز به پول ندارد. چیزهای مختلفی وجود دارند که می‌توانند به ما در راه موفقیت کمک کنند.

قانون ده برابر، به منظور کمک به مردم برای دستیابی به موفقیت تجاری تضمین‌شده، بیان شده ‌است. اگرچه ممکن است بیش از حد حرفه‌ای به نظر برسد، اما قانون ده برابر در واقعیت نسبتاً ساده و قابل‌فهم است. یکی از بهترین بخش‌های قانون، این است که لزوماً نباید در جنبه مالی به کار گرفته شود. علاوه بر این، قانون ده برابر در اینجا آورده شده ‌است تا به مردم در بهبود بخش‌های فیزیکی یا حتی اجتماعی آن‌ها کمک کند.

قانون ده برابر، بر آگاهی دقیق از اینکه چقدر تلاش و تفکر باید برای انجام کاری به شیوه‌ای موفق سرمایه‌گذاری شود، استوار است. با تعریفی که بیان شد، می‌توانیم قانون ده برابر را به عنوان قانونی که متشکل از دو بخش است، ببینیم.

در بخش اول، سطح تلاش موردنیاز برای تحقق اهداف را تعیین می‌کنیم. بخش دوم، شامل تنظیم افکار یک فرد است تا او بتواند جرئت کند، فراتر از آنچه قبلاً تصور می‌کرد غیرممکن است، رؤیاپردازی کند. اگر بخواهیم همین قانون را به زبان ساده شرح دهیم، قانون ده برابر به معنی تلاش سخت و رؤیای بزرگ است.

هیچ زمانی را برای بیش از حد فکر کردن و شک کردن به خودتان تلف نکنید و شروع به اقدام کنید. به خاطر داشته باشید که موفقیت وظیفه شما است. این وظیفه شما است که به موفقیت دست پیدا کنید و آن را در چنگ خود بگیرید.

خواندن کتابچه قانون ده برابر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری علاقه‌مندید و وقت کافی برای خواندن کتاب کامل قانون ده برابر  را ندارید، خواندن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتابچه قانون ده برابر

اگر زمانی را صرف مطالعه تفاوت بین افراد موفق و نه چندان موفق کنید، متوجه خواهید شد که این تمایز هیچ ارتباطی با جغرافیا، اقتصاد و یا حتی تحصیلات ندارد. البته، این موارد می‌توانند در واقعیت بر نقطه نظرات تأثیر بگذارند و حرفی در مورد میزان موفقیت داشته باشند، اما آن‌ها قطعاً مواردی نیستند که موفقیت را تعیین می‌کنند. تنها کافی است به افرادی فکر کنید که هیچ تحصیلاتی نداشته‌اند، در محیط فقیری بزرگ شده‌اند و به نحوی موفق به کسب ثروت استثنایی شده‌اند. می‌توانید آن‌ها را خوش‌شانس بدانید، اما قبل از اینکه به همین سادگی نظر دهید، به یاد داشته باشید که شانس نیز نمی‌تواند، موفقیت را تعیین کند.

کلید موفقیت، در رویکرد متفاوت است. افرادی که موفق شده‌اند، طرز فکر متفاوتی نسبت به اکثر مردم دارند و به روش کاملاً متفاوتی فکر می‌کنند و عمل می‌کنند. لازم به ذکر است که آن‌ها قطعاً رویکرد بهتری نسبت به پول دارند. پس چه چیزی آن‌ها را موفق می‌کند؟ فصل دوم توانسته است موفقیت را تعریف کند و توانسته است به شما یاد دهد که چرا موفقیت مهم است و چگونه باید تبدیل به وظیفه شما شود. همه این‌ها مهم هستند اما شما چطور می‌توانید آن را بسازید؟

در بخش بعدی خواهید دید که چگونه موفق‌ترین افراد به موقعیت‌های دشوار و چالش‌ها نزدیک می‌شوند و بعد شما هم می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید از آن دانش استفاده کنید و مسیر خود را به سمت موفقیت تغییر دهید یا خیر.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
Mohammad mahdi Tahernezhad
۱۳۹۹/۰۹/۰۹

خوبه

AR
۱۳۹۹/۰۹/۰۹

خوب بود

Anahid
۱۴۰۰/۰۱/۱۴

هدف و تلاشت را ده برابر کن کمی متفاوت با جریان روزه ولی نکات جالبی داره.

Morteza
۱۳۹۹/۰۸/۲۶

این کتاب با ترجمه احمد کلاته رو موجود نمیکنید؟

abas akhlaghi
۱۴۰۰/۰۱/۰۳

من فکر میکردم که خود کتاب باشه اما گویا خلاصه است و کامل نیست

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۰)
به جای تمرکز بر رقابت با دیگران، فرد باید بر تسلط بر حوزه کاری خودش و غلبه بر مرزهای خود تمرکز کند. آخرین و احتمالاً مهم‌ترین چیزی که نویسنده در هنگام غلبه بر چیزی بر آن تأکید می‌کند، کاهش ندادن اهداف خواهد بود. به جای کاهش هدف، فرد باید اقدامات خود را افزایش دهد.
Anahid
همچنین شما نباید به خودتان اجازه دهید که بیش از حد ذهنتان را مشغول تفکرات مختلف کنید. به یاد داشته باشید که هر دقیقه‌ای که به فکر کردن سپری می‌کنید، یک دقیقه از زمانی است که باید صرف کار شود ولی شما در واقع آن را هدر می‌دهید.
Anahid
گرنت کاردون، فصل اول را با توضیح قانون ده برابر آغاز می‌کند. نویسنده بیان می‌کند که قانون ده برابر، به منظور کمک به مردم برای دستیابی به موفقیت تجاری تضمین‌شده، بیان شده است.
Anahid
در بخش اول، سطح تلاش موردنیاز برای تحقق اهداف را تعیین می‌کنیم. بخش دوم، شامل تنظیم افکار یک فرد است تا او بتواند جرئت کند، فراتر از آنچه قبلاً تصور می‌کرد غیرممکن است، رؤیاپردازی کند. ا
Anahid
اگر بخواهیم همین قانو. ن را به زبان ساده شرح بدهیم، قانون ده برابر به معنی تلاش سخت و رؤیای بزرگ است.
Anahid
قانون ده برابر، در مورد رؤیایِ بزرگ داشتن و سخت تلاش کردن است. این بدان معنی است که اگر فرد بخواهد با استفاده از این قانون موفق شود، باید ده برابر بیشتر از آنچه تلاش کند که فکر می‌کند امکان انجامش را دارد.
Anahid
. مسئله این است که اگر فردی نتواند یکی از دو بخش از قانون ده برابر را رعایت کند، نتیجه آن، یک موفقیت نسبی یا کمبود خواهد بود.
Anahid
تنظیم هدفی، ده برابرِ آنچه یک فرد معتقد است، امکان‌پذیر است و انجام دادن کارهایی ده برابر بیشتر از آن چیزی که او معتقد است قابل انجام هستند، تنها راه رسیدن به موفقیت واقعی است.
Anahid
موفقیت مهم است، موفقیت یک وظیفه است و موفقیت چیزی نیست که کم بیاید. سپس نویسنده هر یک از این سه بخش موفقیت را توضیح می‌دهد.
Anahid
بدون نظم، هیچ‌گونه موفقیتی وجود ندارد. منظور من تنها در مورد ایجاد ثروت نیست. اگر در مورد هر کاری که می‌کنید، منظم نباشید، هرگز موفق نخواهید شد. اما منضبط بودن دقیقاً چه معنایی دارد؟ منظم بودن به معنی انجام یک فعالیت ِواحد تا هر زمانی است که ممکن است طول بکشد.
Anahid

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲ صفحه
نوع فایلEPUB