با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
درس‌هایی که از «هفت سامورایی» آموختم

دانلود و خرید کتاب درس‌هایی که از «هفت سامورایی» آموختم

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب درس‌هایی که از «هفت سامورایی» آموختم  نوشته  ریچارد دی پپرمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب درس‌هایی که از «هفت سامورایی» آموختم

کتاب درس هایی که از «هفت سامورایی» آموختم نوشته ریچارد دی پپرمن است و با ترجمه محمد ارژنگ منتشر شده است. این کتاب به تاثیر فیلم هفت سامورایی اثر آکیرا کوروساوا بر نویسنده کتاب می‌پرازد.

درباره کتاب درس هایی که از «هفت سامورایی» آموختم

 کتاب درس هایی که از «هفت سامورایی» آموختم تاثیر این فیلم بر نویسنده است. هفت سامورایی مهم‌ترین اثر کارگردان ژاپنی کوروساوا است که ماجرای مردم روستایی است که از آزار راهزنان صبرشان تمام شده است و برای نجات روستایشان از یک سامورایی کمک می‌خواهند او می‌گوید که برای نجات خودشان باید شش سامورایی دیگر پیدا کنند تا بتوانند در این عملیات پیروز شوند.

این فیلم در زمان خود نامزد دو اسکار شد و علاوه بر اهمیت سینمایی اهمیت دیگری هم دارد آن هم بحث نگاه به اخلاق و فلسفه اخلاق در جامعه‌ی تصویر شده در فیلم است. ریچارد دی پپرمن در این کتاب تاثیر این کتاب بر خودش را با ذکر دقیقه و صحنه بیان می‌کند.

خواندن کتاب درس هایی که از «هفت سامورایی» آموختم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای تمام علاقه‌مندان به سینما مخصوصا سینمای کلاسیک و ژاپن مناسب است از طرفی می‌تواند راهنمایی عملی باشد برای نوشتن کتاب های مشابه.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۱۷
تعداد صفحات۲۱۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۱۷