با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب بازی با نوزاد اثر جکی سیلبرگoff

کتاب بازی با نوزاد

نویسنده:جکی سیلبرگمترجم:آیدا دمهریانتشارات:انتشارات صابرینسال انتشار:۱۳۹۷تعداد صفحه‌ها:۲۵۲ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۴.۲از ۹ رأیخواندن نظرات

سال انتشار۱۳۹۷

تعداد صفحه‌ها۲۵۲ صفحه

دسته‌بندی

معرفی کتاب بازی با نوزاد

بازی با نوزاد؛بدو تولد تا یک سالگی نوشته جکی سیلبرگ با ترجمه‌ای از آیدا دمهری است.

این کتاب دربردارنده مجموعه‌ای از بازی‌های مفرح و آموزنده در جهت ارتباط عاطفی عمیق‌تر والدین با کودکان است و حس امنیت را در کودک تقویت می‌کند.   

درباره کتاب بازی با نوزاد

بازی‌های کتاب بازی با نوزاد؛ بدو تولد تا یک سالگی نه‌تنها به رشد عاطفی و ارتباطات مغزی کودک کمک می‌کند، بلکه مهارت‌های زبانی و شنیداری او را بهبود بخشیده، حس کنجکاوی او را فعال کرده، آگاهی او را به بدنش افزایش داده و شوخ‌طبعی را در وی تقویت می‌کند.

زمانی که می‌خواهید با کودکتان بازی کنید، توجه داشته باشید او به چه شکل با محیط اطرافش در ارتباط است و براساس آن یک بازی انتخاب کنید، با توجه به علاقه و توانایی کودک می‌توانید محیطی سالم و چالش برانگیز برایش خلق کنید که لازمه تقویت رشد فیزیکی، ذهنی، اجتماعی و احساس کودک است.

آخرین تحقیقات انجام شده روی مغز انسان اهمیت عملکرد انسان در سال اول رشد جهت ایجاد ارتباط بهتر انسان با خودش و محیط اطرافش و هم‌چنین یادگیری آسان‌تر در بزرگسالی به اثبات رسیده است.

خواندن کتاب بازی با نوزاد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

مطالعه و انجام فعالیت‌های کتاب بازی با نوزاد؛ بدو تولد تا یک‌سالگی هم برای والدین و هم کودکان نشاط‌آور و در عین حال در بهبود مهارت‌های شناختی و رفتاری در کودک موثر و سازنده است.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

کتابدار: ع.ع
۱۳۹۹/۰۹/۰۷

﷽ این کتاب سه تا ویژگی خیلی خوب داره: اول اینکه بازی‌ها برای هر سه ماه دسته‌بندی شدند. دوم اینکه برای انجام بازی‌ها، ابزار و اسباب‌بازی‌های خاصی معرفی نشده که والدین برای تهیه‌اش به دردسر بیفتند؛ بلکه ابزارش در منزل و

- بیشتر
SHOKoOoH
۱۳۹۹/۰۶/۱۲

کتاب عالیه میشه باهاش بچه ها رو سر گرم کرد

mitra
۱۳۹۹/۱۰/۰۹

خیلی کتاب عالی هستش پیشنهاد میشه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است