با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بازی با نوزاد

دانلود و خرید کتاب بازی با نوزاد

بدو تولد تا یک‌سالگی

۴٫۸ از ۶ نظر
۴٫۸ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بازی با نوزاد  نوشته  جکی سیلبرگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب بازی با نوزاد

بازی با نوزاد؛بدو تولد تا یک سالگی نوشته جکی سیلبرگ با ترجمه‌ای از آیدا دمهری است.

این کتاب دربردارنده مجموعه‌ای از بازی‌های مفرح و آموزنده در جهت ارتباط عاطفی عمیق‌تر والدین با کودکان است و حس امنیت را در کودک تقویت می‌کند.   

درباره کتاب بازی با نوزاد

بازی‌های کتاب بازی با نوزاد؛ بدو تولد تا یک سالگی نه‌تنها به رشد عاطفی و ارتباطات مغزی کودک کمک می‌کند، بلکه مهارت‌های زبانی و شنیداری او را بهبود بخشیده، حس کنجکاوی او را فعال کرده، آگاهی او را به بدنش افزایش داده و شوخ‌طبعی را در وی تقویت می‌کند.

زمانی که می‌خواهید با کودکتان بازی کنید، توجه داشته باشید او به چه شکل با محیط اطرافش در ارتباط است و براساس آن یک بازی انتخاب کنید، با توجه به علاقه و توانایی کودک می‌توانید محیطی سالم و چالش برانگیز برایش خلق کنید که لازمه تقویت رشد فیزیکی، ذهنی، اجتماعی و احساس کودک است.

آخرین تحقیقات انجام شده روی مغز انسان اهمیت عملکرد انسان در سال اول رشد جهت ایجاد ارتباط بهتر انسان با خودش و محیط اطرافش و هم‌چنین یادگیری آسان‌تر در بزرگسالی به اثبات رسیده است.

خواندن کتاب بازی با نوزاد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

مطالعه و انجام فعالیت‌های کتاب بازی با نوزاد؛ بدو تولد تا یک‌سالگی هم برای والدین و هم کودکان نشاط‌آور و در عین حال در بهبود مهارت‌های شناختی و رفتاری در کودک موثر و سازنده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
|ع.ع|
۱۳۹۹/۰۹/۰۷

﷽ این کتاب سه تا ویژگی خیلی خوب داره: اول اینکه بازی‌ها برای هر سه ماه دسته‌بندی شدند. دوم اینکه برای انجام بازی‌ها، ابزار و اسباب‌بازی‌های خاصی معرفی نشده که والدین برای تهیه‌اش به دردسر بیفتند؛ بلکه ابزارش در منزل و

- بیشتر
mitra
۱۳۹۹/۱۰/۰۹

خیلی کتاب عالی هستش پیشنهاد میشه

SHOKoOoH
۱۳۹۹/۰۶/۱۲

کتاب عالیه میشه باهاش بچه ها رو سر گرم کرد

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۸/۱۲
شابکundefined
تعداد صفحات۲۵۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۸/۱۲