با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فهرست فنون آیکیدو

دانلود و خرید کتاب فهرست فنون آیکیدو

۳٫۸ از ۵ نظر
۳٫۸ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فهرست فنون آیکیدو  نوشته  عارف  شیرازی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فهرست فنون آیکیدو

کتاب فهرست فنون آیکیدو نوشته عارف شیرازی و عادل شیرازی، از نخبگان آیکیدوی ایران تدوین شده است و شامل مجموعه‌ای از فنون دسته‌بندی شده برای رده‌‌های کمربندی گوناگون آیکیدو، از کمربند سفید تا دان ۴ است.

درباره کتاب فهرست فنون آیکیدو

همیشه داشتن جزوه ای که همواره در اختیار هنرجوی رشته آیکیدو باشد مشکلی برای آیکیدوکاران ایران و جهان بوده است. این کتاب شامل اسامی تمامی فنون آیکیدو که به صورت استاندارد شده برای آزمون از کمربند کیو یک الی دان ۴ بوده با لغتنامه کاربردی برای تفهیم اسامی فنون آمده به قلم اساتید عارف و عادل شیرازی از نخبگان آیکیدو ایران تدوین شده است. در کتاب فهرست فنون آیکیدو (Aikido)، فهرست فنون مقدماتی (کیهون) و پیشرفته (اُیو) تا کمربند مشکی دان یک به طور جدا شده و با جزئیات آورده شده‌اند.


خواندن کتاب فهرست فنون آیکیدو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

 این کتابچه راهگشای هنرجویان جدید این رشته باشد. این کتاب برای علاقمندان به آیکیدو مناسب نیست بلکه دستورالعملی است برای کسانی که به عمل این رشته را آموزش می‌بینند و نیازمند کلید راه هستند برای رسیدن به مدارج بالا. آی کی دو را بیاموزید برای بهتر زیستن.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
naz a
۱۳۹۹/۰۱/۱۹

فقط خواستند کتاب نوشته باشند هیچ مطلب مفیدی که نشه با یک لحظه سرچ پیدا کرد نداره احتمالا نسخه کاغذی هم نباید داشته باشه

AdelSoft
۱۳۹۹/۰۵/۰۹

کتابی بینظیر جهت اکادمیک کردن تکنیک های شما ! لطفا کسانی که ورزش ایکیدو کار نمیکنند دانلود نکنند ! در توضیحات هم اومده بدردشون نمیخوره ! کتاب تخصصی هست ! مخصوص کسانی که کلاس ایکیدو میروند !

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۲۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۷۷۰-۰۹-۵
دسته بندی
تعداد صفحات۴۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۲۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۷۷۰-۰۹-۵