با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
راهنمای جامع موفقیت

دانلود و خرید کتاب راهنمای جامع موفقیت

نظرات برجسته‌ترین متخصصان جهانی درباره‌ی رمز موفقیت در تجارت و زندگی شخصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راهنمای جامع موفقیت  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب راهنمای جامع موفقیت

در کتاب راهنمای جامع موفقیت اثر برایان تریسی، نظرات برجسته‌ترین متخصصان جهانی درباره‌ی رمز موفقیت در تجارت و زندگی شخصی را می‌خوانید.

درباره کتاب راهنمای جامع موفقیت

 برایان تریسی در این کتاب با مرور زندگی کاری و شخصی افراد موفق به صورت گام به گام  کسانی را که در صدد شروع کردن کاری هستند، راهنمایی می‌کند تا بتوانند پله پله اهداف کوتاه مدت و بلندمت خود را در کسب و کار عملی کنند.

خواندن کتاب راهنمای جامع موفقیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

همه افرادی که قصد دارند کار تازه‌ای شروع کنند و علاقه‌مندند که با برنامه‌ریزی دقیق و هدف‌گذاری‌ گام به گام به موفقیت برسند می‌توانند از راهنمایی‌های کاربردی تریسی در این کتاب استفاده کنند.

جملاتی از کتاب راهنمای جامع موفقیت

یکی از اسطوره‌ها درباره کارفرمایی این است که کارفرما ریسک‌پذیر است. اما این حرف ابدآ درست نیست. کارفرمایان موفق در واقع از ریسک اجتناب می‌کنند. کارفرمایان موفق می‌خواهند از فعالیتهای خود به سود برسند. آنها کاری می‌کنند که میزان ریسک موجود را به حداقل برسانند. هر قدر بتوانند به دقت ریسک خود را کنترل کنند بر امکان رسیدن به سود می‌افزایند و در کارشان به موفقیت می‌رسند. شما به عنوان یک کارفرما، رفتن به دنبال سود باید در کانون توجه‌تان قرار داشته باشد.

وقتی به این نتیجه برسید که می‌خواهید از پاداش موفقیت در کار کارفرمایی برخوردار باشید، قدم بعدی برای شما این است که همه جزئیات تجارتی را که فکر می‌کنید باید به آن بپردازید 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۸/۱۹
شابکundefined
تعداد صفحات۲۸۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۸/۱۹