با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب روایت بی‌صدا اثر سید مجتبی قافله‌باشی

دانلود و خرید کتاب روایت بی‌صدا

روایتی متفاوت از توسعه و تجاری‌سازی یک فناوری

۵٫۰ از ۶ نظر
۵٫۰ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب روایت بی‌صدا  نوشته  سید مجتبی قافله‌باشی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب روایت بی‌صدا

روایت بی‌صدا داستان توسعه و تجاری‌سازی یک فناوری را توسط یک استاد دانشگاه، نقل می‌کند. سید مجتبی قافله‌باشی، ســــید حمزه حسنی و مسعود جلیل‌وند خسروی در کتاب پیش‌رو تلاش‌های دکتر رضا باقری از اساتید دانشگاه صنعتی شریف را به رشته تحریر درآورده‌اند.


خلاصه کتاب روایت بی‌صدا

سید مجتبی قافله‌باشی، ســــید حمزه حسنی و مسعود جلیل‌وند خسروی در روایت بی‌صدا، داستان پر پیچ و خم یک کارآفرینی را روایت می‌کنند. این داستان ما را با عمق واقعیت‌های این مسیر و رسوخ فناوری در صنعت آشنا می‌کند. نویسندگان در این کتاب، داستان زندگی دکتر رضا باقری یکی از استادان دانشگاه و کارآفرینان کشور را بازگو می‌کنند. او شرکتی دانش‌بنیان را تاسیس کرد و برای این کار بزرگ، مسیر پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت. باقری اکنون به‌عنوان یکی از کارآفرینان موفق دانشگاهی کشور شناخته می‌شود که فناوری جدیدی در حوزه علم مواد را تجاری کرده است.

خواندن کتاب روایت بی‌صدا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

مطالعه کتاب روایت بی‌صدا را به علاقمندان کارآفرینی و فعالیت‌های نوآورانه پیشنهاد می‌کنیم.

جملاتی ازکتاب روایت بی‌صدا

پس از سال‌ها اقامت در آمریکا، او در حالی به کشور باز می‌گشت که به دانش تولید انواع پلیمرها مسلح شده بود. او در این مدت به نقش خود در ارتقای صنعتی کشور اندیشیده و اهدافی فراتر از عضویت در هیئت علمی دانشگاه‌ها وتولید مقالات علمی را مد نظر قرار داده بود. لذا سه سال پس از عضویت در هیات علمی دانشکده مهندسی و علم مواد دانشگاه صنعتی شریف، در سال 1379 گروه پلیمر دانشکه را راه‌اندازی کرد. اما این به تنهایی نمی‌توانست کافی باشد. او به دنبال ایجاد ارتباط موثری میان دانشگاه و صنعت بود؛ تعاملی که ارمغانش، از پایان‌نامه‌های خاک خورده در قفسه کتابخانه‌ها فراتر رفته و به حل مسائل اساسی صنعت بیانجامد.

آن‌چه دکتر باقری در آمریکا مشاهده کرده بود فراتر از آموزش و تحصیل بود؛ او ارتباط دانشگاه با صنعت را از نزدیک لمس کرده و دیده بود که چگونه شرکت‌های کوچک و بزرگ صنعتی با دانشگاه‌ها همکاری می‌کنند.؛ چگونه مسائل صنعت در قالب قرارداد پژوهش یا سرمایه‌گذاری بلندمدت، به دانشگاه می‌آید و چگونه ساز و کارهای دانشگاه، اساتید و دانشجویان را به حل چالش‌های بنگاه‌های صنعتی ترغیب می‌کند.

برای مطالعه‌ی جمله‌های بیشتری از کتاب روایت بی‌صدا، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید

فهرست کتاب روایت بی‌صدا

• فصل اول: تکاپوی استاد؛ زمینه‌های ایجاد یک شرکت دانش‌بنیان

• فصل دوم: آب در کوزه، مکاری دو گروه صنعت وحید و پارساپلیمر

• فصل سوم: مواهب صناعت؛ چالش‌ها و مسائل تولید

• فصل چهارم: آهنگ فروش؛ چالش‌های فروش و بازاریابی محصول فناورانه

• فصل پنجم: آن سوی لوله؛ پارساپلیمر در مسیر رشد

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
علی پورمیرزایی
۱۳۹۹/۰۱/۱۵

عالی و جذاب

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۱۰
شابکundefined
تعداد صفحات۸۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۱۰