با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
لبخندی بر معبر آسمان

دانلود و خرید کتاب لبخندی بر معبر آسمان

خاطرات سردار شهید حاج محسن دین‌شعاری جانشین گردان تخریب لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص)

۲٫۵ از ۴ نظر
۲٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب لبخندی بر معبر آسمان  نوشته  گروه تحقیقاتی فتح الفتوح  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب لبخندی بر معبر آسمان

کتاب لبخندی به معبر آسمان، خاطرات سردار شهید حاج محسن دین‌شعاری، جانشین گردان تخریب لشکر ۲۷ محمد رسو لالله (ص) است و توسط گروه تحقیقاتی فتح‌الفتوح گردآوری و تدوین شده است. این کتاب توسط انتشارات صریر به چاپ رسیده است.


درباره کتاب لبخندی به معبر آسمان

کتاب لبخندی به معبر آسمان شامل خاطرات سردار شهید حاج محسن دین‌شعاری است. این مجموعه با گردآوری نامه‌های این شهید، مصاحبه‌ها با افراد مختلفی که شهید حاج محسن دین‌شعاری را می‌شناختند، توسط گروه تحقیقاتی فتح‌الفتوح گردآوری و تدوین شده است. حاج محسن، جانشین گردان تخریب بود اما دست کمی از یک فرمانده نداشت. فرمانده‌ای خوش سیما و خوش‌دل که با عطوفت پدرانه‌اش به‌نوعی نیروهای نوج وان را بزرگ کرد. به خاطر ویژگی‌هایش اگر بگوییم یک تخریب چی یا فرمانده بود، کم است. دین شعاری در زندگی همه‌ی بچه‌های گردان یک جریان سیال و روان بود. هر که برای اولین بار او را می‌دید، عاشقش می‌شد. شوخی‌هایش زبان‌زد خاص و عام بود و همین شوخ طبعی‌اش او را فردی متمایز از دیگران ساخته بود .خلاقیت و جدیت در کار، مسئولیت پذیری و حضور همیشگی‌اش درخط مقدم او را نماد حقیقی گردان تخریب لشکر ۲۷ حضرت رسول (ص) کرده بود.

جملاتی از کتاب لبخندی به معبر آسمان

از تبریز که به تهران آمدیم، ما برادرها زنجیروار با هم بودیم. حاج اصغر ما را به کارخانه بافندگی و دوزندگی برد. آن موقع مدرسه‌ها دوشیفته بود. بچه‌ها از صبح تا ظهر می‌رفتند، ناهار می‌خوردند، دوباره برمی‌گشتند و تا ساعت چهار و نیم مدرسه بودند. محسن از مدرسه به کارخانه می‌آمد و تا ساعت ۷ و ۸ شب کارهای پادویی و خیاطی را انجام می‌داد. بعضی وقت ها هم ساعت ۱۰ شب برمی‌گشت خانه و تازه شروع می‌کرد به درس و مشق نوشتن. فردا صبح، روز از نو روزی از نو. «برای خواندن جملات بیشتری از کتاب لبخندی به معبر آسمان، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.

فهرست کتاب لبخندی به معبر آسمان

• مرد انقلابی

• روز از نو روزی از نو

• ورقه‌های تصنیف

• در پزشکی قانونی

• خادم مهدیه

• خنده در ذات من است!

• وقتی سرباز شدم

• خدمت در خدمت

• روحیه پادگان

• برگه‌ای که بالاخره امضا شد

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۲۱۳۱۶۱۲
۱۳۹۹/۰۵/۱۷

در عکس دونفره با حاج ناصر رحیمی هستن و لی به اشتباه حاج منصور نوشته شده

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۹/۲۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۱۵۶-۹۰-۴
تعداد صفحات۲۹۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۹/۲۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۱۵۶-۹۰-۴