با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حکمت مالیه

دانلود و خرید کتاب حکمت مالیه

کشف انسانیت در جهان مخاطره و برگشت

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حکمت مالیه  نوشته  میهیر دسای  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب حکمت مالیه

میهیر دسای نویسنده هندی کتابی را با عنوان حکمت مالیه با نگاهی متفاوت درخصوص امور مالی به رشته تحریر درآورده است؛ باید اذعان کرد این نوشته یکی از جالب‌ترین و متفاوت‌ترین کتاب‌های منتشر شده در این حوزه محسوب می‌شود.


درباره کتاب حکمت مالیه

میهیر دسای کتاب حکمت مالیه را با هدف انسانی کردن امور مالی به رشته تحریر درآورده است. او در تلاش است تا ارتباطی میان امور مالی با ادبیات، تاریخ، فلسفه، موسیقی، سینما و مذهب برقرار کند. نویسنده در سطور ابتدایی کتاب با صراحت بیان می‌کند به دنبال ارائه راهکارهایی برای ثروتمند شدن نیست؛ همچنین خواندن این کتاب تاثیری بر افزایش درآمد شما در دوران بازنشستگی نخواهد داشت. به‌طور خلاصه باید گفت میهیر دسای در این نوشتار، امور مالی را از منظر علوم انسانی مورد بررسی قرار می‌دهد. گفتنی است مطالعه این کتاب به انسان‌ها می‌آموزد در سایه حکمت مالیه نابسامانی‌های جهان را بشناسند و طبیعت عشق بی قید و شرط و ارزش رابطه‌ها را درک کنند. همچنین به ما در برخورداری از یک زندگی معنادار و شناخت ارزش‌های جامعه کمک می‌کند. دسای در کتاب پیش‌رو پیامی برای آن دسته از خوانندگان که درگیر امور مالی هستند، مطرح می‌کند: تا زمانی که تلاش‌های روزمره شما بدخواهانه باشد، زندگی‌تان معنی و مفهومی نخواهد داشت. بدانید که در امور مالی ارزش‌های بزرگ‌تری نیز مطرح می‌شوند؛ بنابراین شما می‌توانید با برقراری ارتباط با این ارزش‌ها، حاصل عمرتان را ادامه معنادار این ارزش‌ها تلقی کنید.

خواندن کتاب حکمت مالیه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

میهیر دسای اعتقاد دارد مطالعه کتاب حکمت مالیه دیدی تازه به دانشجویان و فعالان امور مالی می‌بخشد.

بخش‌هایی از کتاب حکمت مالیه

قیمت‌گذاری دارایی‌ها چشم‌انداز قدرتمندی را به روی ریسک و ارزش می‌گشاید. اما این کار را با چشم‌پوشی از بسیاری از آشفتگی‌های زندگی انجام می‌دهد. یک افسانه قدیمی درباره قیمت‌گذاری دارایی‌ها شرح سرگذشت انسان‌های گرفتارشده در جزیره‌هاست که با بارآوردن درختان میوه، محصول‌ها را با یکدیگر مبادله می‌کنند. قیمت‌گذاری دارایی‌ها تنها بر رابطه صاحبان دارایی با دارایی‌های جداشده از جسم مادی‌شان تاکید دارد و بدین وسیله جهان پیچیدگی‌ها مثل شرکت‌ها، انگیزه‌های به‌مراتب پیچیده‌تر افراد و توزیع ناموزون منابع و اطلاعات را نادیده می‌گیرد. آن آشفتگی همان پدیده‌ای است که اغلب ما هرروزه تجربه می‌کنیم و موضوع مالیه شرکت‌هاست. برای مطالعه‌ی جمله‌های بیشتری از کتاب حکمت مالیه، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
امیرحسین
۱۳۹۹/۰۶/۲۰

کتاب رویکرد و‌ نگاهی جدید به دنیای مالی دارد و سعی در پیوند اصول و دیدگاه های مالی به زندگی روزمره انسان دارد. کسانی که به دنیالی مالی علاقه دارند حتما از این کتاب لذت خواهند برد. متاسفانه ترجمه کتاب

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۰۱
تعداد صفحات۲۲۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۰۱