با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ساده‌سازی کسب و کار؛ زندگی و کسب و کار موفق برای همه (۴۹)

دانلود و خرید کتاب ساده‌سازی کسب و کار؛ زندگی و کسب و کار موفق برای همه (۴۹)

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ساده‌سازی کسب و کار؛ زندگی و کسب و کار موفق برای همه (۴۹)  نوشته  ریچارد کوچ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ساده‌سازی کسب و کار؛ زندگی و کسب و کار موفق برای همه (۴۹)

«ساده سازی کسب و کار» اثر ریچارد کوچ , گرک لاک‌وود& یکی از کتاب‌های مجموعه «زندگی و کسب وکار موفق برای همه» انتشارات کهکشان دانش است. این مجموعه که هیچ محدودیتی ازنظر تعداد عناوین کتاب ندارد؛ با ترجمه یا تألیف کتب کاربردی و متناسب با فرهنگ و اقتصاد روز به زبان ساده و برای عموم مردم قصد دارد، راه رسیدن به موفقیت در زندگی فردی و خانوادگی و اجتماعی را در کنار شیوه‌های راه‌اندازی و مدیریت کسب‌وکارهای موفق نهادینه کند و فرهنگ جدیدی در کشور ایجاد کند. فرهنگ زندگی و کسب‌وکاری که از اساس، بر شیوهٔ درست و اصولی پایه‌گذاری شود و طوری نباشد که با هر بادی بلرزد یا با هر تحولی از جا کنده شود.زندگی موفق و داشتن کسب‌وکاری موفق و پول‌ساز، حق همه و در توان همه است؛ و این مهم با آموزش‌های مناسب و کتاب‌های درست و به‌روز میسر می‌شود و نه صرفاً وعده‌ و رؤیابافی و ... کتاب حاضر یکی از ده کتاب باارزش در کسب‌وکار است که در طول زندگی‌تان مطالعه خواهید کرد.ساده‌سازی، یکی از راه‌هایی است که می‌تواند در هر صنعتی تغییری ایجاد کند.افرادی که سمت خاصی را در تجارت و کسب‌وکارهای متفاوت دارند، دربارهٔ افسانه‌های مدل‌های کسب‌وکار صحبت می‌کنند. پیش‌بینی موفقیت‌های بزرگی که در تجارت کسب می‌کنیم دشوار است، اما بعد از این‌که به وسیلهٔ آن‌ها به پول‌های کلان دست پیدا می‌کنیم، خشنودی نیز نصیب ما می‌شود. نویسندگان این کتاب با شما درباره اهمیت ساده‌سازی کسب و کار و نقش آن در کسب سود و منفعیت همه جانبه سخن می‌گویند. آنها به شما می‌آموزند که ساده‌سازی هوشمندانه و خلاقانه کسب و کار چه تاثیرهایی در پیشرفت اقتصادی افراد و در نهایت جامعه دارد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
امیر رجبیان
۱۳۹۸/۰۶/۱۶

ترجمه کاملا ضعیف و غیر قابل فهم است

کاربر ۱۵۹۶۹۵۳
۱۴۰۰/۰۴/۰۸

سلام فردی نوشته کتاب ترجمه خوبی ندارد من میخواستم کتاب را بخرم لذا نمونه را روی گوشی بار گذاری کردم و آن را مطالعه نمودم. پیشگفتار را خواندم، سپس صفحات ۵۰الی ۶۵ را هم خواندم. ترجمه خوب و روان است

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۰۷
شابکundefined
تعداد صفحات۲۶۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۰۷